Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről ?

Figyelt kérdés

Tehát, van egy srác akit közelről ismerek, mondhatni kiváltságos vagyok, mert nagyon senkit nem enged a közelébe... Mindegy. A lényeg, állandóan fülhallgató van a fülébe (tényleg mindig, ballagásán is). Azt.mondja idêzem " semmi kedvem hallgatni a világ fa**ságait. Ok.


Kb senkivel nem beszél, egy sziklában több érzêkenység van mint benne, annyira nem érdekli más ember véleménye hogy az na. Van egy barátnőm, akinek tetszik, ezt finoman elmondtam neki majd annyit mondott "és, mit csináljak vele ? Pont le*arom." Kicsit azért zavar, de már én is megkaptam hogy "ha valami nem tetszik, el lehet húzni nekem is"... Szóval kicsit furcsa.


Kb egy lakatlan szigeten tudnám elképzelni. Annyit azért tudok róla, hogy eléggé nehéz élete volt. De hogy tudassam vele, hogy ez nem.épp jó viselkedés arra, hogy ne egyedül maradjon ?


Ötlet ?


2021. jún. 24. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy megérteném, mert én is utálom a világot és a legtöbb embert is, de aki így viszonyul hozzám, az kapja be és húzzon oda, ahova gondolom.
2021. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja es ha o eppen egyedul szeret lenni akkor mivan?

Minek szolsz bele az életébe?

2021. jún. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Jaaaaj hát ez a gyerek olyan,mintha csak egy tini könyvből lépett volna elő :D


Nekem nem lenne türelmem azt magyarázgatni neki, hogy a nagy különcködés igazából baromi gáz, és pár év múlva lesznek problémái abból, hogy fiatalon nem fejlesztette a kommunikációs készségeit.

2021. jún. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Birkának lenni a nyájban nyilván kevésbé gáz.
2021. jún. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Szinte ilyen vagyok én is. Sose értettem minek akar segiteni nekem vki megváltozni aszerint ahogy szerinte viselkednem kéne. Kértem? Nem. Van saját élete? Akkor azzal. Ha nincs, keressen más megváltoztatnivalót.
2021. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!