Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennetek ebben a helyzetben?

Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Bocsi ha gaz az iras, hangfelvetellel irtam!: Megpróbálom röviden leírni. Kettő éves koromba, a szüleim elváltak. Anyukámmal éltem nyolc éves koromig. Ekkor sajnos ő balesetben elhunyt. Ekkor apámhoz kerültem és az új családjához. Gyűlöltem ott lakni, csúnyán viselkedtek velem, teljesen kívülállónak éreztem magam. Az összes házimunkát nekem kellett végezni. De hogy a mostohaanyám viselkedett velem,Hosszú lenne most leírni. Anyukámtól örököltem elég sok pénzt. 12 millió ról tudtam. nem tudom hogy, apám hozzáfért ehhez a pénzhez, és vett belőle egy lakást Budapesten. Elfelejtettem mondani hogy mi egyébként Norvégiában laktunk. És azért vette a lakást, hogy ne keljen hotelre költeniük, Mert elég sokat utaztak Magyarországra. Fogalmam sincs arról hogy hogy tudott hozzáférni ehhez a pénzhez és lakást venni belőle ami anyukám pénze volt. És neki semmi köze nem volt hozzá. Gyámügyi hivatal nak kellett volna megőrizni ezt a pénzt amíg nagykorú nem leszek. Jó. Eltelt sok év. Mi közben Magyarországra költöztünk. De nem a lakasomba. Apamekkal eltem 18 eves koromig, aztan elkoltoztem es ossze jottem egy sraccal. az akkori párommal eldöntöttük hogy a lakásomba szeretnénk költözni Pestre Miskolcról. Apám azt mondta hogy most lakik ott egy pár akik ingyen laknak ott mert szegények, Erdélyből, de csinálgatnak a házon dolgokat, csak hogy mégiscsak. mikor oda költöztünk,Kiderült hogy ez hazugság volt. Ott egy iroda volt és több mint 100 000 forintér volt kiadva bérbe. Elfelejtettem azt mondani. Hogy 18 éves koromba, eljöttem azért otthonról, mert mosohanyám megvert azért mert internetezni mertem.Kollégiumban laktam, és apám annyi pénzt küldött hogy épp nem hal Tam éhen. 18 éves koromba, apám hitelt vett,fel erre a lakásra,Norvégia miatt nem voltam tisztába a hitel szóval, még azért bíztam apámban. Nem tudtam ez mivel járhat. Az OTP banknál ismerős volt, és beírtak nekem kamu munkát kamu jövedelemmel.apám mlm-es ceget.Azért vett fel hitelt, Hogy tudjanak építkezni maguknak.


Nem tudta fizetni, ezért a bank elvitte a lakásomat. Ez régen volt ha valaki kérdezni hogy 12 millióért lakás. Kb 2009 ben. Tizen négy ér vettük egyébként mert ő is bele adott hogy legyen köze hozzá. Utólag írtam a norvég gyámügynek hogy küldjenek el nekem minden információt erről az ügyről. Kaptam is elég sok mindent.

Kiderült hogy nem 12 milliót örököltem. Hanem 20 milliót. És 10 éves koromtól 16 éves koromig amíg Norvégiában laktunk, minden hülyeségre kért pénzt ebből a pénzből. Ruhákra, tankönyvekre, tánctanfolyam, tv DVD VHS lejátszó számítógép fényképezőgép, és minden ami nekem igazából nem volt. Mindent maguknak kértek, nagyon sok pénzt kértek és a negyede volt rám kötve,Úszás tanfolyamra volt kérve pénz, én sosem jártam csak a feltesom. Nyaranként anagymamámhoz látogattam mindig, repülőjegytől költő pénzre , Több 100 000-et kért amiből én 30 000-et kaptam. Kérvényezett pénzt arra is hogy én elszerettem volna menni Görögországba nagymamámmal, ami sosem történt meg, ő megkapta rá pénzt. Rengeteg pénzt kért a ram hivatkozva és minden szinte pofatlAnul, magukra költöttek. Es velem meg csunya viselkedtek.Egyrészt minek vállal valaki gyerek ha nem tudja öltöztetni? magyarul én öltoztettem magamat 10 éves korom óta. Pedig nem volt rászorulva.Amit anyukám felépített nekem, apám így ellopta szó nélkül. Amikor a pesti lakás meg lett vásárolva, arról is kaptam egy szerződés másolatot, és nem én írtam alá, sosem írtam így az A-betut és az I-betut hogy az a papíron van.

Biztos kihagytam sok mindent. Most a magyar gyámügytől kell információt kapnom. Aztán apámék elé állni elmondani mindent igérgeti hogy megkapom a pénzt de már több mint 10 éve ígérgeti meddig várják még .őknek templomba járok. És ezt csinálták valakivel.Legszívesebben feljelenteném őket hogy mekkora pofátlanság volt ez az egész. Mert így maguktól sosem fogják megadni a tartozást hiába ígérgeti. Több mint 10 éve ígérgeti. Van esélyem perre vinni, mi van ha nincs miből visszaadni a pénzt ilyenkor mi van így jártam?


2021. jún. 25. 23:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer bocsi, A hangfelvételt nem minden irt le pontosan, nagyjából átnéztem de azért sok mindent lusta voltam kijavítani bocsi
2021. jún. 26. 00:00
 2/6 anonim válasza:
100%
Mindenképp jelentsd fel.Nem fog megvaltozni,varhatsz eleted vegeig arra a penzre.
2021. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul az a lakas negyszer annyiba kerulne azota. Ez horror. Nagyon drukkolok. Aljassag.
2021. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idő elteltével hiába perelnéd.

Vett apád egy lakást neked az örökségedből Pesten, ha jól értem a te nevedre, tehát te vagy a tulajdonos? Azért az nem olyan rossz ám!

Nyilván lehetett volna sokkal jobb életed, de vigyázz, mert sokkalta rosszabb is lehetett volna!

Az meg, hogy most milyen életed van, és majd ezután milyen életed lesz, meg milyen életet biztosítasz a gyerekednek, az már a te felelősséged, nem az apádé. Biztos voltak nehézségei, de nem kisemmizett (ahogy sokan megtennék), hanem gondoskodott rólad, ezt azért értékeld, mikor véleményt alkotsz róla!

2021. jún. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem le irni hogy nem tudta fizetni es a bank elvitte a lakast
2021. jún. 26. 12:04
 6/6 A kérdező kommentje:

En tudok jo szemmel ra nezni, anyukam felepitett nekem valamit amt i tomba dontott es el lopott.

Semmim nem maradt. Mistiha anyam ki dobalta anyukam cuccait is anno, utolag tudtam meg

2021. jún. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!