Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy akinek van...

Igaz az, hogy akinek van csemetéje sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Sok nehézséggel jár egy gyermek, mint ahogy boldogsággal is persze, de csak abban az esetben, ha tényleg szerették volna azt a gyereket.
2019. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Írd be google-ba, hogy childfree couples happier, kiad egy csomó cikket.

2019. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem általános. Akik boldog kapcsolatban élnek, jól megvannak egymással, mindkét fél szereti és tiszteli egymást, ott valóban hozhat egy sokkal kiteljesültebb boldogságot egy gyerek, de nagyon sok esetben sajnos mivel a gyerekvállalás, gyereknevelés nehéz, sok gonddal, lemondással jár, így bizonyos szempontból inkább mondanám boldogtalanabbnak, kiegyensúlyozatlanabbnak az embert gyerekvállalás után, mint amilyen előtte volt.
2019. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ültettem néhányat a kertbe. Most már látom, ahogy fejlődnek, gondozgatom őket. Határozottan boldogabb vagyok tőlük, ha rájuk nézek. Szóval igen!
2019. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, csak mondjuk a serdülő korig, ott aztán történik az izgalom...
2019. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
faiskolában dolgozom és boldog-boldogtalan jön tanácsért vásárlás után is, úgyhogy igen, kiegyensúlyozzák egymást
2019. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baromságok között van ez a kijelentés.

Végtelenül szűk látókörre vall, ha valaki a gyerektől teszi függővé a boldogságát

2019. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, aki szülés utáni depressziótól szenved, az például tuti nem boldog.
2019. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én most, 20 év távlatából mondom azt, hogy boldogabb lettem volna, ha nem szülök.
2019. ápr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!