Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félek a...

Mit csináljak ha félek a futártól?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát és azt mondták júlis 14-én hozzák ki futárral nagyon félek😳 Olyan kínos lesz meg minden nem szeretek idegenekkel beszélgetni anyáék meg nem veszik át mert nem lesznek itthon😟Mit tegyek?
2021. jún. 30. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell vele beszélgetni egy igent vagy nemet csak kitudsz nyőgni a szádon,ha meg nem akkor nem ruha kéne,hanem egy orvos...


Mégis mi lesz veled ha átveszel egy ruhát?Oda adja a kezedbe te meg kifizeted aztán ennyi volt.

2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk gondolj arra, hogy te leszel a százezredik, akinek kiviszi a terméket, és nagy valószínűséggel rohanni fog a következő címre, mert annyi teendője van. Neki te csak egy valaki vagy, akinek aznap eljuttatja a csomagot, megy tovább és 5 perc múlva az arcod is elfelejti.
2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Úristen. Beszélned se kell vele, odanyomod a kezébe a pénzt, átveszed tőle a csomagot, oszt jónapot! De azért remélem köszönni azért fogsz.


Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája. De azért keress fel egy pszichológust.

2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2021. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Tégy úgy mintha foglalt lennél. Mintha telódon irogatnál valakivel. Vagy zenét hallgass. Tégy úgy mintha telefonálnál(nem is kell beszélned csak mintha felhivnal valakit).
2021. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Amgy pszichologust is ajánlok de nem bántásból..

#5 vagyok

2021. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Még rajtad kívül legalább 100 helyre ki kell vinnie valami cuccot aznap, szerinted le akar majd állni veled hosszútávon dumcsizni?
2021. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele beszélgetni, különben sincs sok ideje társalogni, csak azt mondja amit épp szükséges neki, meg neked is elég annyit mondanod amennyit kell. Bántani meg nem fog. Azon se filózz, hogy mit fog gondolni, mert találkoztak a futárok mindenféle emberrel, és nem is érdeklik őket, vagy elfelejtik. Ez nekik olyan rutin, hogy akár pizsamába is kimehetnél, akkor se érdekelné őket.
2021. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Alá is kell írni valamit.:D
2021. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Én se igazán szeretem a futárokat (rossz tapasztalataim vannak + egyszerűen nekem irreális, hogy egész nap ugrásra készen várjam hogy mikor rohanjak ki), csomagautomatába szoktam kérni a rendeléseimet, vagy a postára, így meg van oldva.
2021. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!