Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmi nem érdekel csak a...

Semmi nem érdekel csak a online játék, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkrétan játék függő lettem, mindig gta-zok, se a szüleimmel se semmivel nem foglalkozok csak géppel. Nem dolgozok, jó mentségemre szóljon nincs is mit, mert egy unalmas városban lakok , egy gyár van, ott is leépítések voltak fél éve, na onnan tettek ki. MLM munkákkal nem foglalkozok. Szóval csak játszok és alszok, meg melót keresek, de az 10 perc, egy hét alatt 2 új hírdetés lett ,de az asztalos meg klímaszerelő. 24 éves vagyok amúgy és kb. 4 hónapja sehol sem voltam. Nincs is pénzem, szülőktől meg nem kérek, adnak kaját. 3 hete csak "szia, hogy vagy" hangzott el. Nem panaszkodhatok, megértik, hogy rossz helyen lakunk, nekik is olyan a munka, hogy egy hiba és repülnek mert halomba állnak a jelentkezők.
2021. jún. 18. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
aki nem akar azzal nem is lesz soha semmi, nem csak a környéken lehet munkát keresni, menj el hetelni ha nincs végzettséged. Online tanulj meg valami nyelvet alap szinten és menj el oda. Ezek nagy dolgoknak hangzanak tudom, de anyámék akik ingáznak németből havonta, mindig hoznak egy állandó utas kiscsajt aki 18 éves korában kezdte a melót kint mert árva lett és csak azért jár haza hogy a nagyszüleit megnézze, de ha ők nem lesznek már akkor kintmarad. Most olyan 23-25 éves lehet. Nem feltétlen csak külföldön van meló. Aki keres talál itthon is, csak erő kell hozzá. De ha élősködő akarsz lenni akkor az nagyon sajnálatos mert senki se születik annak, csak a mai csöves világ azzá teszi. Gondolj már a szüleidre is kelj fel és szenvedd meg azt a pár kört az elején. Tele van sikertörténetekkel a net és nem ilyen MLM nyomorékokkal.
2021. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Keress pénzt a gameléssel. Indítsd gamer csatornát, streamelj, stb. Alakítsd a hobbid a munkáddá.
2021. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

1. tökéletesen leírta. Én még annyit tennék hozzá, hogy ha nincs jobb akkor jelentkezz egy nagy multihoz akkor is ha messze van. Sok helyen adnak szállást is. Ha nem más elkezdesz spórolni majd eltudsz költözni egy olyan városba ahol "kényelmesebb a munka" és közben kitudod találni a jövőd, hogy mit akarsz kezdeni magaddal.


2. Szép dolog ez de már rengeteg gamer van. Nagyon nehéz betörni szerintem és ebből megélni.

2021. jún. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Aki akar, az talál munkát, aki lusta, az nem is akar találni. Kérem szépen, ha nincs a környéken, akkor messzebb kell menni. 24 évesen anyám úgy kitett volna otthonról, ha nincs munkám, hogy csak úgy zattyogok, nem még hogy a netet fizesse azért, hogy én játszhassak. Most lehet nyers voltam, le is pontozhattok, de legyél már céltudatosabb...
2021. jún. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne ha mondjuk elvegeznel valamit (képzés, egyetem) igy fel tudsz koltozni Pestre mondjuk koliba, es akkor még a (diák)munkák között is tudnál válogatni. Megertem, hogy ott nincs munka, de ez nem lehet örökké kifogás.
2021. jún. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4-es, és miből menjen messzebb, ha nincs pénze?
2021. jún. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
HA nincs pénze, miből fizeti a villanyt a gameléshez meg a kaját?
2021. jún. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkát keress azért! Az tényleg kéne. És hát mindegy hol laksz... akkor irány az albérlet, vagy vannak bentlakásos munkahelyek. Délután ott is lehet kockulni.
2021. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, jözbwn visazaértam a telómhoz. Szóval úgy értem, hogy találj! Ne csak keresgélj. És mehetsz külföldre is, sőt, inkább azt javaslom!
2021. jún. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os! 3-mas már leírta, rengeteg cég van, amely ad szállást is
2021. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!