Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlreagáltam volna ezt a...

Túlreagáltam volna ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Vidékről felutaztam Pestre egy állásinterjúra. Esete indultam haza vonattal, majd még busszal kellett volna utaznom 30 kilométert. A bökkenő az volt, hogy a buszsofőr szólt, amikor felszálltam, hogy munkálatok miatt nem megy el a busz egészen a szülővárosomig. Ugyanakkor felajánlotta, hogy az egyik útkereszteződésnél megáll és letesz. Elmagyarázta, hogy melyik irányba kell elindulnom és merre kell haladnom. Szerintem 3-5 kilométer sétával könnyedén haza tudok érni. Sajnos aznap már több buszjárat nem volt, így követtem a buszsofőr iránymutatását. A sötétben sétáltam egy órát. Öltöny volt rajtam az állásinterjú miatt. Néhány kilométer után kezdtem sejteni, hogy rossz irányba küldött a sofőr. 6-7 kilométer séta után lakott területhez értem. Ekkor jöttem rá, hogy nem a szülővárosomba, hanem egy szomszédos településre jutottam el. A buszmegállóban megnéztem, hogy jön-e még busz aznap. Sajnos csak másnap hajnalban. A kezemben volt egy táska, benne a zakóval meg nyakkendővel. Felháborodtam azon, hogy a sofőr félrevezetett. A táskát lehajítottam a földre én meg leültem az buszmegállóban a földre és jó hangosan azt mondtam, hogy "Ó, hogy az Isten b@aszná meg". Meg még utána káromkodtam egyet-kettőt. Csak azt nem vettem észre, hogy rendőrök voltak a közelben. Odajöttek és igazoltattak. Elmeséltem nekik a történetet. Azt mondták, hogy szerintük ez bárkivel megeshet.
2021. jún. 30. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Túlreagáltam
Érthető volt a reakcióm
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiakadtam volna.. Hogy jutottál haza?
2021. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szülőket felhívtam telefonon. Először úgy voltam vele, hogy inkább sétálok 3-4 kilométert, ahogy mondta a buszsofőr. Végül eljöttek értem autóval.
2021. jún. 30. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, h haza jutottál. Én is magyaráztam volna ott magamba :D
2021. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor232 válasza:
29%
A szülővárosodtól 3 km-re már útbaigazítást kell kérned, hogy ne tévedj el?
2021. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen, mondjuk ez eléggé fura, hogy ennyire nem ismered a környéket, mint, aki életében nem hagyta el a házat:D

Amúgy jogos volt a reakció.

2021. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy munkálatok miatt nem közlekedett rendesen a busz. Egy olyan mellékúton fordult meg, amit nem igazán ismertem. Mezőgazdasági birtokok meg néhány elhagyatott tanya van a környéken. Korábban a térségnek ezen a részén nem nagyon jártam.
2021. jún. 30. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pár év múlva visszatekintve nagyon vicces story lesz.

El tudom képzelni az érzést, én volt, hogy véletlen rossz távolsági buszra szálltam. Mire észbe kaptam hohhóóó már messze jártam :DDD

Érthető abszolút.

2021. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!