Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi hogy nagyon különc?

Más is érzi hogy nagyon különc?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért ?
2021. júl. 5. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha elmegyek vásárolni, az emberek úgy néznek rám, mint egy gyilkosra. Pedig nem goth vagy e-girl stílusban öltözöm, csak így szimplán hétköznapi ruhában. Az okára még mindig nem jöttem rá, de minden idegen ha pl elmegyek mellettük vagy rájuk nezek már odébbállnak vagy igazi halálfélelemmel néznek..


Nem tudom ez mennyire számít különcnek, de engem eléggé zavar, főleg úgy hogy az okát se tudom

2021. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált életérzés csak. Tapasztalat xd Az a fura hogy néha introvertált jellemzőim vannak, néha meg a másik. Időszakos xd
2021. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos engem a buz1ság kirekeszt az emberek kozul nincs értelme emiatt emverek kozott lennem

Ugyis valaki beszol

2021. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert utálom a small talk-os csacsogásokat, a konvencionális eseményeket, és társait.
2021. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, különc vagyok és imádom. Kinézetre goth vagyok, piros a hajam, tetoválásaim, piercingjeim vannak, és csak fekete ruhákban járok. Természetre elméleti, problémamegoldó alkat vagyok és művészlélek. Jellemző rám az érzelmileg rideg, távolságtartó, nyers és domináns viselkedés, imádok vitázni és harcolni, mindeközben erősen introvertált vagyok, nagy térigénnyel. Az átlagembereket fárasztónak és ostobának tartom, amit nehézkesen is leplezek társaságban, akaratomon kívül is megsértek másokat, lekezelő vagyok velük. A hétköznapi világ untat, a tradícióktól a falra mászom, gyakran kijavítom mások beszédében és viselkedésében a logikai hibákat. Összességében jobban elvagyok a saját kis világomban.
2021. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!