Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról a párról, ahol a férfi marad otthon a gyerekkel azért, mert a nő jóval több pénzt keres a férjénél, és anyagilag így jobban megéri?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Teljes oké. Én örülnék is neki :D

23/l

2021. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
3%
Szánalmas, teljesen kifordult magából a világ. De komolyan, ennyire elanyagiasodott volna ez a világ? Az ilyen minek csinál gyereket? Nem minden a pénz! Miért nem tud az anya otthon ülni a s..ggén 3 évig és gondozni a gyerekét? Szoptatást hogyan oldják meg, ha apa marad otthon? Ennyire ne legyen már munkamániás az a nő! Az anyai szeretet hiányát a pénz nem fogja tudni pótolni.
2021. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
7-es mi a töketlenség abban, hogy egy férfi ténylegesen neveli a gyerekét, nem csak megcsinálja és a kötelező pénzt adja?
2021. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
98%
12-es mi szánalmas van benne? Egy gyereknek teljesen mindegy, ki látja el, arra pedig az apa is képes. Miért ne szeretné a nő a gyerekét azért, mert dolgozik? Ha ő keres többet, akkor az idiotizmus legmagasabb foka lenne neki otthon maradnia kerek 3 évig. Az első hónapokat megértem, de utána hülyeség... Ettől még bőven kap a gyerek anyai szeretetet.
2021. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
4%

#14

Az a szánalmas, hogy a nőnek fontosabb a pénz, a munkája, mint a saját gyereke.

Nem kell jönni azzal a szöveggel, hogy dehát a pénz, meg hát így gondoskodik.

Az anyagival nem lehet pótolni az elmulasztott időt, mikor otthon lehet a picivel. Komolyan, tényleg van ilyen, aki a munkáját választja a saját gyereke helyett?

2021. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval sincs az írva, hogy a pénz fontosabb, viszont igenis kell az anyagi stabilitás, ne tegyünk már úgy, hogy ez egy kamu valami. Ha jóval nagyobb a különbség a keresetükben akkor teljesen érthető, ha így döntenek. Ki engedheti meg magának, hogy az essen ki, aki eltartja ténylegesen a családot? Még ha nagyjából ugyanannyit keresnének, de így? Ez egy logikus döntés. Nincs elmúlasztott idő, mert van, aki vigyáz a gyerekre, a gyereknek meg mindegy, ki vigyáz rá. Kövezz meg nyugodtan, de én is így döntenék. Minden mást te látsz bele.
2021. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%

#16

A nő mondhatna nemet is, hogy köszi, de inkább otthon maradok, mert nekem ez a 3 év fontos, hogy a picivel legyek és nem érdekel, hogy én keresek többet. Majd megoldjuk az anyagiakat, ahogy tudjuk.


Látod, lehet ilyen hozzáállása is valakinek. Egyébként meg lehet a pici vállalás előtt spórolni, felkészülni rá anyagiakban.

2021. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Metionin ***** válasza:
100%
15. És a férfi? Ha ő sosem marad otthon a gyerekkel, akkor ő is a munkát választja helyette, az okés? Létezik ám apai szeretet is. Egy hímnemű ember a szoptatáson kívül bármit el tud látni ami egy gyerek gondozásához kell, mert ahhoz ugyanúgy mindene megvan, mint az anyának. Ő is szülő, nem csak az anya, neki is kötelessége kivenni a részét a gyerek gondozásából ha már a megcsinálásában részt vett. Ha eleve felosztva adnák ki csak a gyerek utáni szabadságot, akkor le merem fogadni, hogy egyrészt felelősségteljesebben vállalnának gyereket az emberek, másrészt nem kapna fűhöz-fához anyuka ha neki pl. kórházba kell mennie, hogy jaj hogy fogja apa ellátni a gyereket.
2021. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Logikus döntés - ha mindkét félnek ez így jó, senkinek semmi köze hozzá...
2021. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ilyen nőnek szerintem sem kéne szülni. A kis babának nagyon fontos az anyja mikor megszületett, és még amíg kicsi ez így van. Nem tudja azt pótolni egy férfi. Szerintem egy ilyen nő nem anya. Akkor ne szüljön inkább. Nem kötelező.
2021. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!