Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról a párról, ahol a férfi marad otthon a gyerekkel azért, mert a nő jóval több pénzt keres a férjénél, és anyagilag így jobban megéri?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 13:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%
Ó hol van az már, hogy valaki 3 évig otthon van a gyerekkel? 1,5 évesen nyomják a bölcsibe és mennek vissza igát húzni a szülők, mert valamiből meg is kell élni. Ha már nem szoptat az anyuka simán vissza tud menni dolgozni és az apa gondoskodhat a gyerekről. Velem mikor beteg voltam mindig apa maradt otthon, mert anyu többet keresett és az nem volt akkora kiesés.
2021. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
81%
És gondolom 31-es, hogy te sem sérültés emiatt lelkileg. Velem meg a nagyszüleim és a dédimamám törődtek a legtöbbet, sokkal jobban kötődtem hozzájuk, mint a szüleimhez, és nem lett semmi bajom.
2021. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mivel keresnétek ti többet mint a pasitok ezt se értem. Milyen férje van az ilyen nőknek tán segédmunkás?
2021. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Látom a hős 42%-os bőszen pontozgat le mindenkit, aki mer vele nem érteni egyet. :D
2021. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
89%
Hol nőttél fel 33-as, valami mucsán? :D Vannak doktornők, közgazdászok, fordítók, gyógymasszőrök, saját, jól menő vállalkozást vezetők, akik csomót keresnek. Hol élsz te, hogy azt hiszed, egy nő ki van még mindig szolgáltatva vagy max. aprópénzt keres? :D
2021. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
35. Vannak csak azok nem ti vagytok. Az is biztos.
2021. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
56%

Nekem fura, de eltudom fogadni és megtudom érteni. Egyszerűen csak még idegennek tűnik, mert ritka.

Egyébként mi is gondolkozunk rajta, mert jelenleg én keresek sokkal többet két állásban. Ha GYED mellett nem tudom legalább a részmunkaidőst csinálni majd, akkor akkora anyagi kiesést jelentene a bevételem, ami miatt ugyan anyagi problémáink nem lennének, de már elgondolkodtató.

Engem visszatartanak az anyai ösztöneim, valahol önzőnek éreznék egy ilyen pénzügyi döntést szembe helyezni az érzelmeimmel, a férjem ellenben nagyon szívesen vállalná és ezt támogatná. Imádja a gyerekünket, nem kérdés, hogy jó kezekben lenne. Szóval még lezongorázandó kérdés ez.

2021. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
80%
Te aztán azt biztos tudod, 36-os. :) Legyen a hited szerint, ha ettől jobb a kis lelkednek.
2021. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
89%
A kisbabának teljesen mindegy, hogy a szülőnek, aki megeteti, tisztába teszi, ringatja, játszik vele, mi van a lába közt. Fogalma sincs nemekről, meg az elvárásokról, neki az a lényeg, hogy szeretve van. És pont egy férfi nézi le az apát. A szülőt. Hihetetlen, hogy az apákra csak mint ATM-re gondolnak egyesek.
2021. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
79%
X-eld ki a kérdést, ha nem érdekel a továbbiakban! Helyetted is csinált volna inkább apád kisszéket, te tahó!
2021. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!