Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége kövérnek...

Az emberek többsége kövérnek tart. Szerintetek tényleg elhízott vagyok? (Kép lent) 19f

Figyelt kérdés

[link]

Apám is állandóan azzal jön, hogy le kéne fogynom, mert nem egészséges ennyi súlyfelesleggel élni. 190 cm vagyok, úgyhogy nem vagyok egy törpe, pocakos fiú, ennek ellenére valóban kellene fogyjak egy 10 kilót minimum. Most 101 kg vagyok, jelenleg az az elsődleges célom, hogy levigyem 100 alá.

Szerintetek is el vagyok hízva? Annyira rosszul esik, pedig 112 kg voltam decemberben és azóta próbálok mindent megtenni, hogy egészségesebb legyek (a családban többen vannak/voltak cukorbetegek)

Vélemények is érdekelnek.



2021. júl. 13. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Van rajtad súlyfelesleg, de nem vészes.
Van rajtad súlyfelesleg, kellene fogynod.
Apukának igaza van, valóban elhízott vagy.
Egyáltalán nem vagy kövér.
72 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

#big belly :)


Ha nem vagy kifejezettem izmos, akkor ha magasságodból az első számot elveszed, akörüli súly kb jó lenne. Szóval esetedben: 190 -> 90 (vagy 90 körül)


Kinézetre amúgy csak a pocakod nagyobb egy kicsivel, mint kéne legyen. A rendes sörhastól vagy a hasi hájtól még messze van, de ahogy idősödsz lehet még az belőle, ha nem vigyázol.

2021. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ez az ideálom, ilyen válasz miért nincs? Szerintem tok jó vagy!
2021. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%
"mert nem egészséges ennyi súlyfelesleggel élni" Mennyivel? Azzal a 10 kg-al, ami rajtad van? Vagy viccel, vagy nagyon tudatlan, aki ilyet mond. Üzend meg apádnak, hogy nálunk a családban apai ágamon nincs senki 90 kg alatt. Még a 84 éves nagymamám is 102 kg, és hozzá úgy 175 cm. Köszöni szépen, jól van. Mindig is ilyen súlyban volt, úgy 30 éves kora óta. Ahogy apám is, ahogy az ő apja is, ahogy az ő bátyja is, stb. Soha senkinem nem lett emiatt semmi baja.
2021. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
A kövérség nem itt kezdődik
2021. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy kövér, de nagyon-nagyon vigyáznod kell életed során a testsúlyodra, mert látszik, hogy hízékony vagy. Mindig élj aktív életet!
2021. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel semmi baj nincs. 26/n
2021. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy kövér. Nem fogynod kellene, hanem izmosodni, azt a 10kg-ot izommá alakítani. Tök jó a magasságod meg a testalkatod. Én nő vagyok, nekem jobban bejön, ha egy férfi "masszívabb". Ne élj egészségtelen életmódot, de ne is fogyózz! Izmosodj egy kicsit.
2021. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy elhízott, a BMI szinted közel 28, tehát pont az átlagos és az elhízott között vagy. Szerintem ha a hasi részből fogsz, és még egy kicsit izmosodsz, akkor nagyon jó alakod lesz.
2021. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
Kb. 10kg felesleg van rajtad.
2021. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát te nem vagy kövér 😁
2021. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!