Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége kövérnek...

Az emberek többsége kövérnek tart. Szerintetek tényleg elhízott vagyok? (Kép lent) 19f

Figyelt kérdés

[link]

Apám is állandóan azzal jön, hogy le kéne fogynom, mert nem egészséges ennyi súlyfelesleggel élni. 190 cm vagyok, úgyhogy nem vagyok egy törpe, pocakos fiú, ennek ellenére valóban kellene fogyjak egy 10 kilót minimum. Most 101 kg vagyok, jelenleg az az elsődleges célom, hogy levigyem 100 alá.

Szerintetek is el vagyok hízva? Annyira rosszul esik, pedig 112 kg voltam decemberben és azóta próbálok mindent megtenni, hogy egészségesebb legyek (a családban többen vannak/voltak cukorbetegek)

Vélemények is érdekelnek.



2021. júl. 13. 14:20
1 2 3
 11/28 Girlll3 ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, csak van rajtad egy kis felesleg. Sportolj vmit. Engrm is lekövéreznek, van rajtam felesleg, kb ugyanennyi, de túlzás erre kövérséget mondani szerintem.
2021. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. Egy kis felesleg még jó is hogy van, mert azt minimális gyúrással át lehet alakítani izommá, és úgy perfekt leszel (így is jó vagy)!
2021. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

Az agyamra megy a sok ember aki szerint az anorexiás alkat az ideális és, amikor valakinek van egy kis hasa vagy nem lógnak ki a csonjai, akkor fogynia kéne...


Nem vagy kövér!

2021. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Ja és kérdező, nem te mész az agyamra, hanem az, aki téged kövérez le meg az összes ember aki a normalis alkatúakat buzdítja a fogyásra. :)
2021. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem bejön az ilyen alkat, főleg ha jóképű a pasi.
2021. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy kövér, csak edzetlen. Ha már lenne rajtad valami izom, akkor az a kis pocak se lenne olyan vészes. Szerintem súlyzózz.

(N)

2021. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
9%

Inkább az a baj, hogy puhány vagy, de nagyon. Nekem vékonyka nőként több izmom van hallod :D Pedig nekünk nőknek elég nehéz izmot építeni.


Nem kell koplalnod, de szerintem mindenképp kezdj el edzeni, mert ez ilyen lekvár testalkat.

2021. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jó vagy!
2021. júl. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
17-re ne hallgass, ő a tipikus vaskalapos tanárka aki 45 percekre megtiltja a diákoknak, hogy egyenek, igyanak, wcre menjenek, nyáron meg jóízűen eszi a diákok könnyeitől elázott raffaellot, amit a gyerekek kényszerből adnak neki a tanév végén.
2021. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18%

#19 vannak elfojtott frusztrációk, látom :D Pikkelt rád a tesitanár általánosban? Add ki magadból bátran.


Amúgy semmi rosszat nem tesz magával a srác, ha kicsit elkezd sportolni, szóval nem kell őt ennyire félteni. A fogyókúrát én sem ajánlottam neki.

2021. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!