Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége kövérnek...

Az emberek többsége kövérnek tart. Szerintetek tényleg elhízott vagyok? (Kép lent) 19f

Figyelt kérdés

[link]

Apám is állandóan azzal jön, hogy le kéne fogynom, mert nem egészséges ennyi súlyfelesleggel élni. 190 cm vagyok, úgyhogy nem vagyok egy törpe, pocakos fiú, ennek ellenére valóban kellene fogyjak egy 10 kilót minimum. Most 101 kg vagyok, jelenleg az az elsődleges célom, hogy levigyem 100 alá.

Szerintetek is el vagyok hízva? Annyira rosszul esik, pedig 112 kg voltam decemberben és azóta próbálok mindent megtenni, hogy egészségesebb legyek (a családban többen vannak/voltak cukorbetegek)

Vélemények is érdekelnek.



2021. júl. 13. 14:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%
Első háromra szavaznék. Elhízott vagy. Ez tény. Nem vészes, ez is igaz. Kébe fogynod, hát igen.
2021. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, azóta történt változás, akár a te alkatodban, akár az apád, illetve a környezeted hozzáállásában?
2023. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

22: 77 kg vagyok most, szóval két év távlatában sikerült lefogynom 35 kg-ot.

Sokat változott a külsőm, az ismerőseim közül sokan nem ismertek fel első látásra. Most már egyáltalán nem kapok senkitől semmilyen negatív kritikát a külsőmről.

2023. jan. 30. 20:15
 24/28 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, ilyen most az alakom:

[link]

2023. jan. 30. 20:24
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Látványos átalakulás, gratulálok! Hogy érted el? (10, 22 voltam)
2023. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Hát, nem épp a legegyszerűbb módszerrel. Úgyhogy nem ajánlom senkinek se, hogy ezt így kövesse (hacsak nem olyan eszement őrül, mint én xdd).

Sokan azzal jönnek, hogy csakis a táplálkozáson múlik a fogyás, hát ez nem feltétlenül így van. Én rendszeresen futottam tavaly: télen, tavasszal, nyáron és ősszel is.

Az első héten napi 2 km-t futottam, majd minden héten megnöveltem 500 méterrel. Lassan eljutottam oda, hogy napi 9-10 km-t lefutottam egyhuzamban.

Enni ugyanúgy ettem, de azt hozzáteszem, hogy a sok testmozgás miatt összeszűkült a gyomrom, és nem bírtam túl sokat enni. Tehát napról-napra kevesebbet tudtam enni, s közben hasmenésem is volt futás után. Előfordulhat, hogy felgyorsult az anyagcserém.

Tavaly nyáron kezdtem észrevenni a változást, akkor hirtelen 92 kg-ról lefogytam 83-ra, plusz ősszel még öt kilót.

Most már abbahagytam a rendszeres testmozgást, és nem zabálok össze mindenfélét, mint azelőtt. Amúgy ahogy a képen is látható, a hasamon kicsit lóg azért a bőr, sajnos.

Azt tudom mondani, hogy kitartás kell a fogyáshoz, mert nekem is sokáig semmi eredményem nem volt, de hónapokkal később hirtelen elkezdett a testem változni.

Mindenki le tud fogyni, ha akar. Ezt fejben kell eldönteni.

2023. jan. 31. 18:00
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a kitartasodhoz!

Amúgy azért volt hasmenésed, mert tuleroltetted magad. A pihenés fejlődés szempontjából nagyon fontos.

Amikor régen elkezdtem futni, akkor én is túlzásba estem és ugyanez volt velem.

2023. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez igen, szívből gratulálok! Ennyit számít, ha megvan az elhatározás és a kitartás, akarat. Legyél büszke magadra! Rajtam is anno volt egy kis súlyfelesleg, hurkás voltam, és kezdett zavarni. Már akkor is rendszeresen jártam edzeni, de valahogy ráéreztem, hogy a futás nagyon hatékonyan segíti a fogyást és ráadásul ha fülhallgatóval hallgatok valami pörgős számot, akkor még jól is esik, így az edzések alkalmával utolsó gyakorlatként mindig futottam. Először csak 10-15 perceket, majd 45 percet 10- később 12 km/h-val (utóbbival pont 9 km a táv). Bár én sosem futottam naponta, de egy héten volt, hogy 3x vagy 4x lefutottam a 9 km-emet, és én is éreztem a változást. Noha én 85-ről indultam, lefogytam egészen 71-ig, nekem ez így pont jó volt. Aztán fél éve elkezdtem köredzésekre járni, onnan izmot és állóképeséget is fel lehet szedni, (ezt ajánlom neked is, ha izmosodni akarsz), így izomba feljött egy kis súly, most vagyok kb 78 kg.


Szó mi szó, mégegyszer gratulálok, kitartást a továbbiakhoz is!

2023. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!