Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha minden...

Mit lehet tenni, ha minden áron ki akarom vonni magam a társadalomból?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért vqn ez. Sokszor eljátszom a gondolattal, hogy súlyosan megsérülök és kórházba kerülök. Vagy, hogy eljátszom az őrültet és olyan szintig elmegyek, hogy elmegyógyintézetbe zárjanak.

Nagyon sokszor foglalkoztat ez. Ha dolgozom, vagy otthon vagyok, vagy bárhol. Nem teszem meg, mert van ami visszatart, de túl sokat agyalok rajta.


2021. júl. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akarom elérni, csak én azzal, hogy kivonulok.
2021. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például kitűzni valami értelmes célt és azon dolgozni.... Hogy legyen értelme a létednek. Anélkül elég gyorsan jön a depresszió.
2021. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vonod ki magad? Veszel egy tanyát messze mindentől és eléldegélsz.
2021. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Vannak céljaim és minden nap a megvalósításuk felé haladok.

#3 Igen, ez a terv, de ehhez pénz kell. A pénzhez jelen esetemben hitel, ahhoz meg jó munkahely (megvan). Viszont ez azt is eredményezi, hogy nem vonhatom ki magam. Valamint a pénz és a munkahely ahhoz is kell, hogy gondoskodhassak azokról, akikért felelősséget vállaltam.

2021. júl. 15. 03:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valahogy sikerül, akkor kérlek emlékezz rám és keress meg. Segíts nekem is.
2021. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!