Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vágytok rá, hogy verekedni...

Vágytok rá, hogy verekedni kelljen?

Figyelt kérdés

Huszon évesen elég nyugodt környezetben élek és nem is nagyon volt még esély verekedésre. :D

Nincs is ezzel baj, de ahogy férfiasodok úgy érzem ideje lenne.

Nem is az, hogy csak úgy verekedni akárkivel, de ha mondjuk az utcán letámadnák a barátnőmet akkor jólesne kiállni érte.

Egy ideje edzek és kíváncsi lennék számít e bármit is ilyen téren.

Persze lehet járni küzdősportokra, de az most mindegy.

Van aki hasonlóan érez?^

Természetesen elsősorban férfiak véleménye érdekelne.



2021. júl. 20. 10:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Régen a kolis haverjaim gyurtak én k1 eztem. Ők alacsonyabbak is izmosak voltak én magas és szálkás. Ők nem jöttek sparringolni én meg nem mentem gyúrni. De kíváncsiságból rúgtunk egymásra 1köríveset TELJES erőből. Haverom kezdte, éreztem, de nem vettem föl. Majd amikor én rúgtam rögtön leguggolt, azt se tudta mi van, tehát utcán nagy valószínűséggel én nyertem volna. Felesleges keresni a bajt, tök mindegy ki vagy úgy is lesz mindig aki keményebb. De jó ha fel vagy készülve egy esetleges utcai küzdelemre. 30/f.
2021. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

Na a koksztól megint valaki kemény lett :D

Nézd meg a Harcosok klubját

2021. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Van aki hasonlóan érez?"

Agresszív késztetései mindenkinek vannak, az emberi természet része. Ezek levezetésére rengeteg különböző sport közül választhatsz, és ha ezen felül sem elég a dolog, van egy-két elég bicepsz szakma, ami után tuti lenyugodva mész haza.

2021. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Utcán a harcok sosem igazságosak, többen vannak, gettósak fegyverekkel, tapasztalat.
2021. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én inkább arra vágyom, hogy kilőjek egy íjat!
2021. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#11 Azért egy köríves rúgást (gondolom májra ment) szabályosan megrúgni nem olyan egyszerű, aki nem gyakorlott benne az még seggre is eshet. Nyilván te tanultad a technikáját, a haverod meg nem.
2021. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
#14-es, erre jo a krav maga meg tobb mas katonai onvedelmi "sport" / modszertan (fogalmam sincs minel nevezzem ezeket).
2021. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Persze lehet járni küzdősportokra, de az most mindegy."


Ezt azért írtam, hogy az ilyen tanácsokat ne írjatok mert ez egy egyértelmű dolog. :P

Tervezek boxolni járni, de lehet nem fogok. Mindegy is. Elég nyugodt természet vagyok és annak a híve vagyok, hogy minden szituációt diplomatikus úton meglehet oldani. Lehet csak a kíváncsiság miatt vágyom rá. :D

Utoljára általános suliban verekedtem de ott nagyon jó volt.

2021. júl. 20. 10:49
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, annyi, hogy nem vagyok alacsony koromhoz képest, és sportolok, és sok embertől megvédem magam, úgy írom. Max inkább néha fenyítek ha beszólnak, de én is inkább csak diplomatikusan, nehogy aztán rám hívják a testvéreket. xd
2021. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Utcán a harcok sosem igazságosak, többen vannak, gettósak fegyverekkel, tapasztalat."

na ez az. sokra mész az izmaiddal, ha fegyverek kerülnek elő.

2021. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!