Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vágytok rá, hogy verekedni...

Vágytok rá, hogy verekedni kelljen?

Figyelt kérdés

Huszon évesen elég nyugodt környezetben élek és nem is nagyon volt még esély verekedésre. :D

Nincs is ezzel baj, de ahogy férfiasodok úgy érzem ideje lenne.

Nem is az, hogy csak úgy verekedni akárkivel, de ha mondjuk az utcán letámadnák a barátnőmet akkor jólesne kiállni érte.

Egy ideje edzek és kíváncsi lennék számít e bármit is ilyen téren.

Persze lehet járni küzdősportokra, de az most mindegy.

Van aki hasonlóan érez?^

Természetesen elsősorban férfiak véleménye érdekelne.



2021. júl. 20. 10:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azt hogy kelljen, azt nem. :) Régebben a családomtól napi szinten kaptam provokációt.:D:D:D Nem tom, miért volt ez jó nekik, amúgy nem ütöttem meg őket, de nagyon feszegették a húrokat, a tűréshatáraimat. :D:D Most már szerencsére sikerült elköltöznöm tőlük, azt ott most el nárcisztikuskodnak magukban. :):) Vagy tudja a fene. De NÉLKÜLEM !!! :D:D:D:D Hála Istennek.
2021. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Én a mú'théten állonb*sztam egy gyereket a folyosón, mer' beszótt a izompólómra, hogy "mit feszítesz teg*ci", há' elégjó vót. 😁
2021. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert úgyse sportolok,meg nem érné meg.
2021. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
24%
Gyereket akarok verni és le is köpni, megrugdosni😁
2021. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
Talán, de csak egy nő által.
2021. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Aki beléd köt az általában nem egyedül van vagy fegyvere van.
2021. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez elég szánalmas, már ne is haragudj..

Három éve kezdtem a muay thait, de soha a büdös életben nem jutott eszembe, hogy civil emberen alkalmazzam. Hiszen ilyenre normális ember nem gondol. Persze, vannak személyek, akik irritálnak, de rögtön ki kell ütni a fogát vascsővel? Atyaég..

L

2021. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem akarok verekedésbe keveredni, hogy nehogy legyőzzenek, illetve a börtöntől is tartok. Egyébként meg egy agresszív, rosszindulatú személy vagyok.
2021. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta harcművészetet űzök. Edzés nem olyan mint az élő harc. Az élő harc sokkal könnyebb, és élvezetesebb.
2021. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!