Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigylitek Hide The Pain...

Irigylitek Hide The Pain Haroldot?

Figyelt kérdés
Egyszer azt írtam egy fórumba, hogy szánalmas ez az ember. Mire valaki azt válaszolta, hogy szeretnék én annyit elérni, mint Hide The Pain.
2021. júl. 20. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, irigylem, mindig arra vágytam, hogy a fél világ rajtam nevessen.
Dehogy irigylem.
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem. Eleinte nagyon nem szerette, hogy mém lett belőle. Idő kellett, mire meglátta és elfogadta a lehetőségeket ebben.
2021. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kőszegi vagyok és ismerem személyesen. :)


Kedves ember, bírom az "öreget". De nem irigylem senki életét sem. Mindenki a sajátjával törődjön, hiszen azzal kell foglalkoznia egy életen át.

2021. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


De azt sem értem miért lenne szánalmas.

2021. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Most nézek vele egy interjút, tényleg kedves ember, de én egyszerűen megőrülnék attól, hogy az egész világ látja az arcomat, és hülye mémeket csinál róla.
2021. júl. 20. 15:50
 5/21 A kérdező kommentje:
3, talán azért, mert az egész világ röhög rajta? Mert azt ugye azért tudjuk, hogy az emberi természet nem olyan, hogy veled nevet, hanem sokkal inkább rajtad. Egyetértesz?
2021. júl. 20. 15:51
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha utána nézel az útjának megtudhatod, hogy ezt nem ő akarta, vagy választotta, egyszerűen csak megtörtént vele.
2021. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem irigylem, de félreértés elkerülése végett inkább úgymond örülök a sikerének.
2021. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6, nem ő akarta? Zsarolták, vagy kényszerítették rá, hogy fotómodell legyen? Ezt nem tudtam.
2021. júl. 20. 15:54
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Abból hogy valaki modellt áll stockfotókra nem következik hogy az egész világ számára ismert mém arc lesz, de ha neked ez nem tiszta sor, akkor gyanítom hogy szándékosan nem akarod érteni a helyzetet, csak a saját prekoncepciódat erőltetni minden áron.
2021. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Pedig benne van a kalapban, nekem biztosan eszembe jutott volna, hogy ennek ez lehet a vége. Tudod, internet, virális, stb.
2021. júl. 20. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!