Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is irigylitek azokat a...

Ti is irigylitek azokat a nagymenő srácokat, akik egyszerre 3-4 különböző csajjal "vannak"?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, a normális jóképű srácokat irigylem, akik egy csajjal járnak, de az számukra a legjobb.
2018. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A jóképűeket irigylem, de a taplókat nem.
2018. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen
2018. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2018. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

nem.

nem érzem magam jól a hazugságban.

nekem többet érnek az embertársaim minthogy elhappoljam előlük a legnagyobb kincsüket.

2018. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Én nem irigylem őket, hanem olyan vagyok.
2018. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Néha a kevesebb több.
2018. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem találtam olyan pontot ezen, ami irigylésre méltó lenne...


Felületes / felszínes látszatkapcsolatot működtetni, amiben az ilyen "srác" nem is ismeri azt a lányt, akivel "együtt van"!? Én inkább szánalmasnak tartom az ilyen viselkedést. Mégis mit ér azzal, ha számszerűleg 3-4 csajról beszélünk? Vajon hány maradna mellette, ha tudomást szerezne arról, hogy milyen undorító módon bánik vele?


Nem "plusz négy" csaja van neki, hanem "mínusz négy". - Ez a négy lány része lett az életének, és megismerhette őt. Szóval ez a négy már garantáltan nem lesz vele többet, ha ez kiderül. Mi ezen az irigylésre méltó, hogy az ilyen szóbanforgó úriemberek gerinctelen magatartást tanúsít párkapcsolati téren, és négy embernél már egy életre elvágta magát!?

2018. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, én örülnék neki, ha csajok terén ennyire sikeres lennék, mint ő. Csak sajna nekem nincs önbizalmam.
2018. júl. 3. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy hozzátenném azt, hogy az ilyen bunkók 4 csaja között van az is, akit más egy életre szeretne egyedül.
2018. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!