Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám arra a...

Mit tegyek, ha anyám arra a szakra iratott, amit utálok és öngyilkossági gondolataim vannak?

Figyelt kérdés
Hányingerem van az iskolától, nyári gyakorlattól, nyári házifeladattól. Mindennap harapdálom magam, és öngyilkossági gondolataim vannak.
2021. júl. 22. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Milyen idős vagy?
2021. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt mondd el anyukádnak, beszéljétek meg. Nem az ő élete lesz, ne csinálj olyan szakmát amit gyűlölsz!
2021. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
+: Anyád mit szeretne és neked mi az elképzelésed a továbbtanulásodrol?
2021. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Átíratkozol oda, ahová szeretnél járni. Megbeszéled anyáddal, hogy ő nem kényszeríthet rád ilyesmit. Ha nagyobb a gond, akkor először családon belül más felnőttet kérsz meg, hogy segítsen. Ha nincs aki segíthet, akkor hatóságok is szóba kerülhetnek.
2021. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha meg lehetne vele beszélni, akkor kiírtam volna ezt a kérdést?

De igenis kényszeríthet rám ilyet, mert megtette.

16 vagyok.

Ő ügyvitelre iratott (titkárnő), én fitness-wellness-re akartam volna menni.

2021. júl. 22. 16:19
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Most már nagyon semmit, mert csak úgy nem tudsz egészen más területű iskolába átmenni. Kapd osszze magad, vegezd ezt el, utana pedig majd okj-n megcsinálod a másikat
2021. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom okj-n megcsinálni, mert ahhoz érettségi kellene.

De ha így is lenne: elment öngyilkossági gondolatokkal, gyomorideggel 4 évem.

2021. júl. 22. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

Ne mondd már, hogy ahova most jársz nem ad majd érettségit, mert azt nem hiszem el.

Simán nem tudsz átiratkozni, hiszen minimum egy évet már más területű iskolába jártál, max különbözeti vizsgákkal vennének át, ha átkennének egyáltalán.

2021. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi mást tudnál csinálni, mint az anyáddal beszélni? Mondd el neki mindezt. Van olyan középiskola, hogy fitness-wellness? De simán nem tudsz átmenni: vagy osztályt ismételsz vagy különbözeti vizsgát teszel.
2021. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Atvennék, meg lehet oldani mindent. Mondjuk ha már csak 2 év van, akkor szerintem ki tudja bírni. Nyugi, nekem is nagyon szar volt a suli, és elég sok mindenkinek, de kibírtuk.
2021. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!