Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb és mi volt...

Mi volt a legjobb és mi volt a legrosszabb a mai napon?

Figyelt kérdés
A számodra...
2021. júl. 24. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
5, nagyon sajnálom! :( Tudom milyen érzés. Az embernek kiszakad egy darab a szívéből. A családtagját veszíti el.
2021. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb nincs, legrosszabb van pár, nem tudok hirtelen választani. Nem nagy dolgok, csak kellemetlen, bosszantó, de rátesz az általános sz/rra még egy lapáttal
2021. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog: A férjem nagymamája megkért, hogy tegezzem. Nem szeretem a magázódást, úgyhogy örültem neki.

Rossz dolog: Baromi gyorsan eltelt a nap.

2021. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: jó nagyot turaztam a párommal Attersee es Mondsee környékén


Legrosszabb: gyorsan eltelt a nap. :(


Neked kérdező?:)

2021. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos legrosszabb, időhiány miatt ma kellett megoldanom a 3000m² telkem fűnyírását, azt is 10-14óra között, tehát a legnagyobb melegben a tűző napon.


Legjobb, vagy a reggeli szex, vagy a 2.5órás langyosvízes fűrdő amit vettem, igazából nem tudok dönteni.

2021. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudtam eleget aludni egy fárasztó hét után,fel ébresztett a fűnyíró,ezáltal az egész napom egy nyűg,most meg valami összejövetel van a fűnyíróséknál így nem tudok aludni. 😤
2021. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Felébredtem újra,pedig már nem szeretnék.
2021. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 Szép helyen jártatok,esetleg valami érdekes vagy plusz infót tudsz adni amit érdemes megnézni?

Nekem eddig csak a tóban fürdeni volt időm Mondseenél és egy kicsit pihenni.

2021. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

18: kijelölt turista útvonalon jartunk, 1200-as évekbeli romokat (Wartenfels) néztünk meg, környékén boklasztunk + illetve találtunk egy hegyi patakot (Gimbach), ahol mezítláb végig mentünk - gyönyörű tiszta, olyan jellege van, mint amiket olyan dokumentumfilmekben mutogatnak, amik a Yellowstone Nemzetiparkrol szólnak.

Érdemes egyébként mindkét toban sup-ozni vagy kajakozni. Attersee grandiozusabb, a tó fölé emelkedő sziklafal pedig tekintélyt parancsolo.

Mivel a közelben van Salzburg ezért oda is érdemes elmenni.

Hallstatt is ott van, szerintem nem nagy szám, a Hallstätter See szerintem meg sem közelíti Attersee T és mondseet, nem tudom mi ez a hype körülötte... :/

2021. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: telefonos játékkal játszottam, így ki tudtam zárni a valóságot egy időre.

Legrosszabb: folyamatosan ordibál velem az anyám.

2021. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!