Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig mi volt a legjobb a mai...

Eddig mi volt a legjobb a mai napban? És mi a legrosszabb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb, hogy suli után egy kicsit játszottam a kutyámmal. Nagyon jó érzés volt, rég játszottam vele. A legrosszabb, hogy a suliban hallottam egy beszélgetést, amit lehet, hogy nem kellett volna, elég szomorú lettem tőle.
2021. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pihenőm van, tettem vettem itthon, jó idő volt, voltam kint is, találtam egy jó zenét.

Sajnos nem találkoztam a nővel akivel szerettem volna.

2021. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A legrosszabb, mint minden nap az ágyból való felkelés volt. Három óra tíz perckor ébreszt a telefon. A legjobb meg hogy Németországba beköszöntött a tavasz, meló után sétáltam kicsit az erdőben. Felszabadító érzés volt végre ilyen kellemes időben a természetben lenni. Minden évben örömmel tölt el az első ilyen tavaszias nap, mert már a tél végét jelzi. A tavasz pedig gyönyörűszép tud lenni idekint is.
2021. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb hogy munka után elmentem futni a kellemes napsütéses időben.A legrosszabb hogy futás közben meghúztam a lábam ,és most fáj :)
2021. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb, hogy ettem ma egy jó nagy adag szaftos kínai csirkét pirított tésztával, mennyei íze volt. 😊😊😊 Illetve elmaradt 1 órám.


Rossz dolgokra nem emlékszem. Ha nagyon találni akarok rosszat, akkor a hideg idő, de igazából ez se zavart annyira, lévén alig voltam kinn a mai napon.

2021. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb: két orgazmus.

A legrosszabb: megvágtam magam borotválkozás közben. 😃

2021. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A legjobb: a tortilla, amit ebédre készítettem.

A legrosszabb: a koppanás, ami egy szaktársam miatt történt, majd ennek a domino effektusa.

2021. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több órát( kb 3-4) beszéltem a legjobb barátommal.


A "párom“ úf'jfent bebizonyította, hogy egyáltalán nem ismer engem.

2021. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legjobb: amikor ma reggel megláttam a hírt, hogy a kedvenc állatkertem valószínűleg megmenekült a bezárástól 8legalábbis egyelőre), hála a hatalmas összefogásnak, ai az elmúlt 2 napban volt tapasztalható.

Másik legjobb: lányomtól kaptam még kedden a szülinapomra egy kupont, amit a helyi csokiboltban válthattam be: bármit választhattam és ő megvette nekem. Szóval most van sok finom csokim.

Legrosszabbat ma nem tudnék mondani, ez most egy tök jó nap volt számomra.

Talán ha mégis kellene valami, akkor az bosszant, hogy ma elkezdték végre leadni A mi kis falunk 4. évadát, amit fel szeretnénk venni venni a boxra, és hétvégén együtt nézi meg a család. Viszont idióta módon előbb kezdik a kiírt időpontnál, így a felvételt nem lehet automatán beállítani, mert akkor lemaradna az eleje. Ha meg akkor nyomom be, amikor kezdődik, akkor még az előző műsorként érzékeli, és leáll a felvétel, amikor annak vége lenne, így újra indítani kell a felvételt azonnal.

2021. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:

Legjobb: végigcsináltam egy balettiskola talajgyakorlatát, ami nem profi emberkéknek elég embert próbáló tud lenni. Tavaly még nem tudtam az egészet megcsinálni, ezért most jár a keksz :D

Legrosszabb: ma nem igazán volt, csak dolgoztam itthon, ki se mentem. A bosszúságaimat általában emberek okozzák és ma eggyel se találkoztam a páromon kívül.

2021. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!