Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek reménytelennek tűnt az életük, mégis jóra fordult?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Mi történt? Hogy lett jobb?

2021. júl. 25. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak már nem biztos hogy van idejük gyakorolni,de ne legyen igazam,kíváncsian várom én is veled együtt a válaszokat.
2021. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorizni
2021. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

minden történik valamiért.

mindig ez legyen benned. minden rossznak lesz tanulsága (lehet, hogy 2 nap múlva, lehet, hogy 2 év múlva), és később meg fogod köszönni a sorsnak/Istennek/világegyetemnek (akármiben hiszel).

minden történik valamiért.

2021. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon szubjektív, de én úgy érzem hogy tudtam fordítani a reménytelen helyzetemen.

Nem szeretném nagyon részletezni, de egy tinikori trauma miatt siklott ki az életem, otthagytam a sulit, így 8 általánosom van összesen...

Elzárkóztam az egész világtól, 15 évig át sem léptem a küszöböt.

Aztán meguntam, akkor amikor beütött a 30. Még mindig hordozom a traumát, szerintem örökké velem marad, de így is boldogulok az utóbbi három évben. Találtam olyan online munkát amivel naponta két órát kell foglalkoznom, és kb a magyar átlagfizetések háromszorosát keresem vele, mindenféle végzettség nélkül (nem reklám, nem is tudok senkit "benyomni" oda, nem azért írom hogy jöjjenek a privátok hogy mi ez a munka) és elkezdtem nyitni a világ felé, ismerkedni. Már van párom aki ösztönöz dolgokra. Hogy elmenjünk ide-oda. Másnak nevetséges apróság, de nekem az is hatalmas előrelépés volt pl hogy most már merek fizetni egy üzletben. Annyira elszoktam minden szociális szituációtól hogy nem mertem, eleinte mindig a kezébe nyomtam a pénztárcámat mikor venni akartam valamit, hogy fizessen ő, mert én úgyis csak beégetném magam. De már megy egyedül is :) Szóval jelenleg boldognak érzem magam és úgy érzem hogy a reménytelenségből is sikerült valamit kihozni. Nekem jelentősen javult az életminőségem ezektől a dolgoktól.

Másnak meg lehet hogy ez az egész amit leírtam, baromságnak tűnik, mert ő még ennél is rosszabb helyzetben érzi magát, vagy éppen azért, mert ezek neki alap dolgok, és több kéne neki a boldogsághoz. Ezért írtam hogy ez nagyon szubjektív, hogy kinek mi a reménytelen, meg mi a jó. Nekem ez most jó, és ez rengeteg ahhoz képest ami az elmúlt 15 évben volt.

N

2021. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy mély időszakom, amikor úgy tűnt, minden összeomlik körülöttem. A család, kapcsolatok, minden. Akkortájt kezdtem vagdosni magam és naponta többször is sírtam, mert olyan reménytelennek tűnt az élet, de valahogy idővel elfogadtam a dolgokat, mindennek megláttam a pozitív oldalát (ez egy tulajdonságom, amit az egyik legnagyobb becsben tartok) és végül viszonylag minden megjavult, egyensúlyba került. A vagdosás azért megmaradt, mert az továbbra is jól esik nekem, de ettől függetlenül ismét pozitívan látom a világot. Hálás vagyok minden percért.
2021. júl. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4 Örülök hogy sikerült és hogy fejlődsz,tudom nem illik de megkérdezhetem esetleg mivel foglalkozol?

Akár privátban is megírhatod,egy ideig ha lenne hely szívesen csinálnék ilyet még helyre hozom az életemet,ahogy ezt te is tetted. 🙂

2021. júl. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2005-17 között másból sem állt az életem.

Megbillenni nagyon egyszerű, lefelé meg gyorsan pörögnek a dolgok.

Tavaly verték le rajtam az utolsó, abból az időszakból maradt saramat.


Azt már kb a semmire vettem fel, de az alternatíva az volt, hogy mehetek a híd alá lakni.

Olyankor már nincs racionális megoldás, csak ilyen vabank.

Nem kívánom senkinek!

2021. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!