Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok, akik se...

Vannak itt olyanok, akik se párkapcsolati élet terén, se munkakeresés terén nem valami szerencsések mostanság?

Figyelt kérdés
Már jobban aggaszt, hogy hiába adom be az önéletrajzom egy rakás helyre, még csak válaszra sem méltatnak. Szerintem túl sok a munkás és kevés a munkahely ebben az országban. Különben nem hiszem el, hogy ne kellenék én is valahová. Mikor diák voltam bezzeg diákmunkára könnyedén eltudtam helyezkedni. Felnőttként meg már semmi sem ilyen egyszerű úgy látszik. Pedig nagyon kéne a pénz.

2014. jún. 9. 17:10
 1/10 anonim válasza:
37%
Programtervezőként akárhol lesz munkám. Hogy barátnőm nincs, az meg kit érdekel?
2014. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%
Nekem párkapcsolati téren voltak sikereim, bár mostanában az se megy. A másik nagy problémám, hogy, mint beteg, akinek dialízisre kell járnia 3x ( ezt akkor kapja az ember ha leáll a veséje ), nem kapok állást, pedig még csak a 20-as éveim elején járok.
2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
60%
Gondolj arra hogy ahová mehetnél ott diákunkásokat alkalmaznak fele annyi pénzért... valóban nincs munkahely... ilyen ez az ország. A következő négy évben meg nem is lesz 1 centivel sem jobb csak rosszabb...
2014. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:
78%

Tökéletesen igazad van!

Nagyon nehéz munkát találni, ha találsz is akkor keveset fizetnek. Másnak is szüksége van a pénzre, olcsóbban megcsinálja ha te nem teszed.


Nehéz ezen változtatni, hiába dolgozol jól, kevés esélyed van bizonyítani.

Vagy szerencséd van, vagy protekció, vagy jó szakmával dolgozol fizikai munkát vagy mész külföldre rabszolgának.

Én protekcióval otthon külföldi cégnek rabszolgáskodtam, elégedettek voltak a munkámmal, mostmár külföldön rabszolgàskodok.


Megalapozom az életemet, erös nyelvtudással talán hazamegyek valamikor és megpróbálok a hobbimból megélni.


A párkapcsolat is rendben van, a barátnömet is kihozom.

2014. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Minek bnő meg család nettó 90e-es fizetésre? Azért, hogy nyomorogjunk egy patkánylyukban? Hát, kösz, de nekem erre nincs szükségem.
2014. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok sikeres: adogatom be az önéletrajzokat, de válaszra sem méltatnak. Ráadásul egy híres hr-es írta meg, tehát nem arról van szó, hogy az önéletrajz nem jó.
2014. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
én még önéletrajzot se tudok beadni, 25 éve seftelek, ha beírnám miket csináltam, egyből küldenék tovább rendőrös és navos helyekre
2014. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
amilyen munkára ti vágytok, ahhoz kell 10 melós alátok, hogy kitermeljék a béretek
2014. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a kettő azért összefügg.Mert munkanélküli partner nem kell senkinek.Én amikor munkanélküli lettem már 2 hónap utánn közölte a barátom,hogy hát akkor inkább innentől tartsanak el Anyámék...
2014. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vannak...
2014. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!