Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mersz sötétben aludni?

Mersz sötétben aludni?

Figyelt kérdés
Már lassan 18 éves vagyok de meg mindig megremit a sötétség és ez miatt is gyerekesnek érzem magam. Hogy tudnék sötétbe aludni?
2021. júl. 26. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan sötétíts. Valamivel szabályozd a fényerőt, mindennap, vagy hetente, egy kicsivel gyengébb fényben aludjál. De csak olyan kicsit csökkentsed a fényerőt, hogy szinte észre se vedd a különbséget az előző hét, vagy naphoz képest. Szerintem igy, kis lépésekkel pár hét, vagy hónap alatt hozzátudnád szoktatni magad a sötéthez.
2021. júl. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel ezt is ki fogd nőlni,csak fokozatosan feszeges kisebb határokat sötétség terén.
2021. júl. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindig is mertem, úgy tudok igazán jól aludni
2021. júl. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Merek, sot, zavar barmilyen fenyforras. Sot, elalvas elott gyakran creepypastakat hallgatok, engem elalmosit :D

Szerintem tisztazd magadban, hogy mi az, ami miatt a sotetben felsz. Ha hus-ver betoro az ok, hatha elrettenti egy kis feny, az talan ertheto, bar szerintem nem fogja. Ha barmi egyeb, nem evilagi entitas (pl szellemek, kisertetek, szornyek, mumus az agy alatt), akkor meg indokolatlan a felelmed, "ok" leszarjak, hogy sotet van-e. Reszemrol nem zarom ki, hogy van valami odaat, de erosen szkeptikus vagyok. Az ezzel foglalkozo musorok (pl Szellemlabor, Szellemjaras stb) gyakran sotetben abrazoljak a velt szellemeiket, de ez csak a kotelelezo hatasvadasz kliseje ezeknek a tartalmaknak. Nyugtasson a tudat, ha leteznek, mindegy nekik, hogy sotet van, vagy vilagos.

2021. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, merek. Már nagy vagyok.
2021. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak teljes sötétben tudok aludni.
2021. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idősen kizárólag korom sötétben tudtam aludni, még a tv-t is kihúztam, hogy még az a pici piros se világítson! Aztán gyerekem lett és muszáj vagyok ilyen konnektorba dugható éjjeli fénynél aludni :S
2021. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyobb hányada sötétben tud és mer aludni.

Mivel ez a természetes.

Ha neked nem megy, akkor próbáld megfogalmazni, hogy mi a rémítő a sötétben?

Ha reálisan végiggondolod, rá fogsz jönni, hogy nincs mitől félni.


Mert lásd be, hogy a "Pistike fél ha nem ég a kislámpa " című esti műsor, 18 évesen már nagyon gáz.

2021. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem merek sötétben aludni. Nekem lámpafénynél jó. 17/L
2021. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el éjjeli őrnek. ;)
2021. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!