Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen is félek egyedül a...

23 évesen is félek egyedül a házban, és egyedül sötétben sem merek aludni. Hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Ugyanígy félek a tengertől, mély vizektől. Lehet ezt elnőni valahogy?
2020. júl. 24. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A mars-tol nem félsz ? képzeld el,h ott sétálsz...
2020. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. 40+ vagyok és még mindig. Nálam nem múlt el. Huszonévesen hiába voltak a szüleim is a házban, a saját szobámban egész éjjel némán bekapcsolva ment a tv, anélkül féltem. Ma már családom van, de ha éjjel egyedül vagyok valamiért a földszinten, akkor félek, hiába vannak a többiek az emeleten.
2020. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak félős vagy. Ezzel nincs baj. Nem hiába mondják, hogy jobb félni, mint megijedni.
2020. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Történt valami a múltban, amire nem emlékszel. Ha akarsz rajta változtatni, keress fel szakembert.
2020. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is félős vagyok és ha az asszony dolgozni megy, átmegyek a szomszédba. Egész jó megoldásnak tartom.
2020. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőlük képzeld el,hogy olyanok, mint te vannak érzéseik kedvesek. Azért félsz,mert rosszul láttod őket. Azthiszed ijesztőek . Maradj ott egy ideig és hunyd be a szemed na úgyis ijesztőek ha igen próbáld meg minnél többször megcsinálni. Persze mélyvízbe inkább úsz mint állj 😂 tűz ki kisebb célokat azzal hogy megtudod csinálni
2020. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..


Az én válaszom a 6-os, gondold végig szerintem.

A mély víztől való félelemre szerintem tamunlj meg magabiztosan úszni. Gyakorolj mondjuk olyan helyen ahol sokan vannak, ott szerintem kevésbé fogsz félni. Ha ott sem megy akkor egyszerűen ne menj mély vízbe.

2020. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ember az ismeretlentől fél legjobban. Ülj le, fogj egy darab papírt, és írd le, mi történhet veled a sötétben. Komolyan mondom! De ne a számítógépet használd, hanem kézzel írd le.
2020. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy se beszélni nem merek róla, főleg leírni nem, mert eléggé babonás vagyok és hiszek is sok dologban. Nyilván az lehet a baj hogy a nagytestvérem már 3-4éves korom óta nézett horrorokat mellettem, és ugye egy szobában voltunk sokáig. Éjjelente sokszor rámjön a pánik egyedül.
2020. júl. 30. 10:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Na tudom hogy ez kifogás, meg hogy akkor így jártam. Csak első körben az érdekel, hogy ezeket a rémes horrorokat hogyan törölhetem ki az agyamból?
2020. júl. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!