Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves vagyok, és még mindig...

18 éves vagyok, és még mindig félek egyedül aludni, egyedül a sötétben és a szörnyektől amiket a horrorban látok. Mit tegyek? Beteg vagyok? 18f

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne nézz horrort.
2016. okt. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy beteg, de ne nézz horrort.
2016. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
szia :) En is felek estenkent :/ mindig hulye dolgokra gondolok.. bar en nem a szornyektol felek.. kb 14 eves korom ota neztem thrilert.. igaz torteneten alapult filmeket amik nem voltak gyengek.. de mar hanyagolom! Soha tobbet csak vigjatek! Szerintem neked is jobb lesz ha az ilyen filmeket hanyagolod! Este ha nagyon felsz gondolj arra h az csak film volt.. vidd el a gondolataidat masfele! Szerintem a betegseg nem itt kezdodik! minden jot! 25/L ;)
2016. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
olts fel egy kisvillanyt.
2016. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyugtasson a tudat, hogy ami a sötétben bánthatna, azt nem érdekli, hogy sötét van-e. Az világosban is bántani fog.
2016. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem a szörnyeket, a horrorfilmek tele vannak ostoba, alpári, beképzelt köcsögökkel, leírhatatlanul jó érzés amikor ilyeneket darabokra szaggat egy vérfarkas vagy bármi egyéb. :D Egyébként az igazi szörnyek az emberek, őket pedig a fényben veszélyesek, nem éjjel a szobádban...
2016. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez kb 16 éves koromig volt probléma, de olyan szinten, hogy nem mertem tv vagy lámpa nélkül aludni, de sikerült magam kikúrálnom, szóval számodra is van esély.


Az első módszerem az volt, hogy elkezdtem történeteket írni a fejemben. De úgy rendesen, szóról szóra, mintha egy könyvből olvasnám. :D

Ha találsz megfelelő témát, akkor sikerülhet úgy lekötni az agyad, hogy el is felejtsd azokat a dolgokat, amik miatt parázol. (Tényleg olyanokat képzelj el, amik megragadják a figyelmedet, mert különben nem olyan hatásos a dolog. Ha pl az kell ahhoz, hogy ne félj a sötétben, hogy elképzeld, hogy tűzoltó vagy, aki megment egy szexi szőkét, akkor hajrá. - hülyén hangzik leírva, de használ :D)


A második technika az, hogy úgy alaposan elgondolkozz azon, hogy mi a legrosszabb, ami történhet. Ok, tegyük fel, hogy tényleg megjelenik valami horror szörny a szobádban, de ha azok a lények létezhetnek a valóságban, akkor ennyi erővel te is szellem leszel, ha megölnek, szóval amint meghaltál, akkor elég kínos lesz számukra a "viszontlátásod". Sőt, akkor már simán bosszút állhatsz rajtuk.


Aztán ja... Ha ezekkel egy kicsit enyhítettél a stresszeden, akkor jobb esetben egy idő után már egyre kevésbé fog meghatni, hogy milyen sötét van körülötted.

Mondjuk minden ember más, szóval lehet, hogy neked más praktikák hasznosabban terelik el a figyelmedet, de a lényeg ugyanaz: tudatosítsd magadban, hogy nem fenyeget akkora veszély, mint amit érzel ("mi a legrosszabb ami történhet" ugye) és foglald le az agyad valami mással.

2016. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap este néztem meg a Fekete ruhás nő c. horror hát inkább thriller filmet és este pont azon gondolkodtam, hogy azért bepisilnék, ha megjelenne előttem a nő.. :-D Mondjuk én rengeteg horrort nézek, szinte már megszoktam, de csak nagyon ritkán fordul elő, hogy megfordul a fejemben az, hogy mi lenne ha.. :-D Pedig gyerekkoromban elvileg nagyon féltem a szellemektől.. hála istennek kinőttem.


22L

2016. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!