Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is kezd elege lenni...

Másnak is kezd elege lenni ebből a covid helyzetből?

Figyelt kérdés

Undorító, hogy milyen diktatúra felé halad a világ, lassan nem lesznek emberi jogok, bekorlátozzák, manipulálják, zsarolják az embereket, minden nap megy az agymosás, ömlik a szenny a médiából, állandóan hazudoznak az aktuális helyzetről, hitegetik a népet. Másnak is feltűnt, hogy mit meg mernek tenni az emberekkel? Szépen lassan hozzászokik a társadalom ezekhez a korlátozásokhoz, elnyomáshoz, aztán egyre elborultabb dolgokat is meg lehet majd tenni az emberekkel, ami fel sem tűnik majd. Mert már hozzászoktunk. Persze ezt mind a járványra hivatkozva...

Egyre inkább totalitariánus lesz ez a világ, a normális élethez már nem lesz az embernek joga, nem lesz a rendszeren belül szabadság. Főleg az oltatlanokat fogják majd nagyon bekorlátozni minden téren. Pl.egészségügyi ellátásban nem részesülhetnek orvosi beavatkozás nélkül (teszt). De aki azt hiszi, hogy az oltás egyenlő a szabadsággal, az nézzen utána még egyszer a szabadság fogalmának.


Ti hogyan látjátok a jelenlegi helyzetet? Szerintetek is vészjósló a jövőkép?



2021. júl. 26. 16:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen egyetértek veled. Mindig is önző indokok vezérelték a cégeket és a kormányokat, egy percig sem gondolom, hogy most hirtelen máshogy lenne, és ne használnák fel a maguk oldalára az egész helyzetet.

Szóval megértelek, és veled vagyok, én is azt látom, amit te.

2021. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
A nagy válság,milyen jól fizetett az elitnek.
2021. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek veled kérdező.
2021. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos igazad van.
2021. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Miben vagy korlatozva most??
2021. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
3-mas vagyok, sok mindenben. Sorolni inkább nem kezdem el, annyi dolog van! :DD
2021. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%
Tehát csk hiszti....semmi konkrétum...
2021. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

5,7-es még az elején vagyunk,ez még csak a bevezető. igaza van a kérdezőnek, rohadt világ jön.

vannak ilyen utopisztikus filmek, mint pl. a pap című film, vagy a dredd bíró, most ezekből vedd el a marhaságot, meg a vámpírokat, a scifit. maradnak a fallal körülvett városok, meg a kívülállók. azoknál a városoknál sem a hatalmas fallal kezdik. az oltottak lesznek majd a városokban, az oltatlanok meg a falon kívül. Lehet, ezt aki most él, már nem fogja látni, talán a nagyon pici babák, de efelé haladunk.

fognak még korlátozni, mindig egy picit, próbálgatják a határokat.

2021. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Én nem érzem korlátozva magam semmiben. Azt csinálok amit akarok és soha nem szólt még érte senki. Túl komolyan veszed szerintem.
2021. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Túl sok filmet nézel.
2021. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!