Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, nem most....

Azt vettem észre, nem most. Már egy ideje, hogy az egyik szemem brutál módon nagyobb. 🥺 Másnak van ilyen gondja?

Figyelt kérdés

Viszont lehet hogy azért mert zavar, jobban arra figyelek a képeken és ezért is zavar annál inkább. És másnak meg lehet nem is annyira szembetűnő.


Szelfikkel nincs gond, ott nem látom annyival nagyobbnak, sem tükörbe. Viszont ha fotóznak telefonnal, hátlapi kamerával, vagy rendes fényképezőgéppel. Akkor eléggé szembetűnő számomra hogy az egyik sokkal nagyobb mint a másik.


Mit lehet vele kezdeni? Az emberek a valóságban is így láthatnak, vagy a képek torzítanak is rajta és nem lenne ennyire durva? Vagy csak én látom ennyire durván? Mert erre koncentrálok? Esetleg ha bárki másnak van ilyen gondja vagy bármi, várom a hozzászólásokat 😊


(Férfi)



2021. júl. 27. 22:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia! A kistestvérem 14, neki is nagyobb volt az egyik szeme mint a másik. Ő neki egyre rosszabb lett a szeme, aztán el vittük a szemészetre és ott azt mondták hogy meg kell műteni... Meg műtotték és most is szemüveget kell hordania...
2021. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tulfokuszaltad. Rengeteg asszimetria van masokon is.

Kezd el figyelni a nők mellét. Brutal mod tud a kettő kulonbozni. Raadasul elfeledkezel a szemeidről.:-)

2021. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Távolra nekem is rossz a szemem, és szemüvegben is észrevehető 🙄

Köszi a válaszod egyébként, műteni nem tervezem azért.


Második válaszoló:


Igen, tudom, hogy minden ember asszimetrikus, nyilván van akinek kevésbé, és akinek ezek szerint jobban, legalábbis én így látom magam. De ettől függetlenül más még soha nem mondta, vagy azért mert számára ez nem feltűnő, vagy csak szimplán nem foglalkozik vele.

Csak ha így hirtelen egy szelfi után látok egy hátlapit, ami ugye fordítva mutatja, de a valóságban is ugyanúgy látni. Akkor eléggé meglepődök hogy mennyire rosszul mutat 😬

2021. júl. 27. 22:54
 4/11 anonim ***** válasza:

A szemed nem nagyobb, legfeljebb a szemrés.

Nekem is nagyobb az egyik, egyáltalán nem szembetűnő. Attól még, mert te látod magadon, másnak talán fel sem tűnik.

2021. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Négyes válaszoló:


Köszönöm a válaszod, én is erre gondoltam, hogy lehet másnak fel sem tűnik 😁

2021. júl. 27. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mindkét szemem nagyobb mint a másik kettő.
2021. júl. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kis mertekben legtobb embernek de nekem is brutal modon. Evek soran rosszabb lett. Mar gondolkoztam, nem pstosisrol van-e szo. A kisebb szememnel az also es a felso szemhejam is jobban takarja. De neha meg olyan, mintha a masik tetszene kevesbe, mert tul nagy, es a kisebb szemem erdekes metszesu. Faradtsagtol, eroltetestol meg rosszabb, de alapjaraton durva. No vagyok, sminkkel sincs ertelme csalni. Viszont pasik tobben mondtak, hogy szexi.

Szemesznel szemnyomas es szemfenek vizsgalat is rendben volt. Ha viszont a szemhej izmaval van a baj, nem kis mutet, ellentetben egy megereszkedett szemhej plasztikajaval, szoval nem vallalom.

2021. júl. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj el szemészetre, nehogy kinőjön a szemed a fejedből, mert akkor leesik.
2021. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, sokáig fel sem tűnt. Akit kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy nem látják
2021. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8.-as válaszoló!


Köszönöm segítő szándékod!

Neked meg a bunkóságtól véletlenül nehogy kiessen a koponyádból a maradék agyad is 🙄

Ha maradt még egyáltalán.


Ha érdemi információt nem tudsz hozzáfűzni a témához, ne tedd! Csak görgess! Köszönöm.

2021. júl. 28. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!