Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, nem most....

Azt vettem észre, nem most. Már egy ideje, hogy az egyik szemem brutál módon nagyobb. 🥺 Másnak van ilyen gondja?

Figyelt kérdés

Viszont lehet hogy azért mert zavar, jobban arra figyelek a képeken és ezért is zavar annál inkább. És másnak meg lehet nem is annyira szembetűnő.


Szelfikkel nincs gond, ott nem látom annyival nagyobbnak, sem tükörbe. Viszont ha fotóznak telefonnal, hátlapi kamerával, vagy rendes fényképezőgéppel. Akkor eléggé szembetűnő számomra hogy az egyik sokkal nagyobb mint a másik.


Mit lehet vele kezdeni? Az emberek a valóságban is így láthatnak, vagy a képek torzítanak is rajta és nem lenne ennyire durva? Vagy csak én látom ennyire durván? Mert erre koncentrálok? Esetleg ha bárki másnak van ilyen gondja vagy bármi, várom a hozzászólásokat 😊


(Férfi)



2021. júl. 27. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják, persze a kritikusok mindig nők, a férfiak szerint gyönyörű a tekintetem. :)
2021. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!