Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogtok reagálni, oltottak...

Hogy fogtok reagálni, oltottak, ha a közelgő 4.hullám korlátozásai ugyanúgy rátok is vonatkozik majd, mint az oltatlanokra?

Figyelt kérdés
Semmi különbség nem lesz, hisz ti is fertőzhettek.

2021. júl. 28. 10:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
24%

Csökkenti, nem megszünteti. Érdekes, hogy "értelmiségi" létedre azt sem érted, amit saját magad írsz. A konteo jelentésének meg nézz utána, mert az, hogy az oltás nem szünteti meg a fertőződést és terjesztést, az nem konteo!

A vírust meg nem a szervezet termeli:DDD

2021. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 31.-es!


1.) Senki nem irt megszuntetest, csokkenest irtunk.


2.) Virusok szaporodasa, 10.-es biologia tananyag: “ A vírusok sejtélősködők. Saját anyag­cseré­jük nincs, kizárólag más élő szervezetek sejtjeiben, azok anyagait, sejtalkotóit felhasználva képesek sokszorozódni.”

[link]


Erdekes a lenezesed az ertelmiseggel kapcsolatban, mikor te ezzel szemben a sima kozepiskolai tananyag sem erted es ismered…

2021. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
32%

32-es!

"Azért vettem fel az oltást, meg a családom, és hogy ne fertőződjünk meg, vagy ne fertőzzük le egymást."

Ez a 10-es válasz, szó nincs benne csökkentésről. Erre reagáltam a 17-es válaszomban.

A vírusokat nem a szervezet termeli, ha nem jut be a vírus, akkor magától a szervezet nem állítja elő, ezért a vírus szaporodása sokkal megfelelőbb kifejezés.

Nem nézem le az értelmiséget, csodálkozom, hogy vannak köztünk ilyen értelmiségiek is

2021. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
28%
Én a kártya miatt oltattam, szerencsére a sárga csillagos oltatlanokat korlátozzák
2021. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
54%
A nem oltottakat hogy fogja majd érinteni a 4. hullám, ha ők fognak majd “hullani, mint a legyek” és nem az oltottak?
2021. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
54%

Engem oktatlanként már csak szórakoztat az ilyen veszekedés mint amit itt leműveltek páran

jobb mint néhány sorozat..de inkább az érdekelne h mikor "jár le" az oltásigazolás ..fél évet mondtak de emelhetik egy évre is,tehát lassan elérkezünk oda is h a nagytöbbségnek megszűnik..és sokan nagyon sokan nem óhajtják magukat újra oltani, ez legibkább az egészségügyben kérdéses mert ők kaptak elsőnek és jelenleg őket kényszerítenék..szóval lassan de biztosan megszűnik az oltáskedv..terjünk vissza erre a vitára félév múlva..

2021. júl. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező: "Semmi különbség nem lesz, hisz ti is fertőzhettek."


Aha, ok, akkor miert koti pl Malta az oltashkz a beutazast? Miert vezetik be tobb orszagban a green passt? Ebben te hol latod azt, hogy az oltottakat korlátoznák, szerintem pont h forditva. Aki nem oltott, annak vertesztet kell csinaltstnia arrol, hogy van-e antitest a vereben, vagy teszteltetheti magat jo pénzért, legyen szo antigen vagy PCR tesztrol. Csak egy pelda: Csehországban eddig ingyenes volt az antigenteszt mindenkinek, akinek volt cseh biztositasa. Ez szeptemberben meg fog szunni.


Ezekbol a lepesekbol is latszik, hogy bar lesz 4.hullam,aki be van oltva konnyebben kozlekedhet, szabadabban elhet, mint az, aki nincs.


Az mas kerdes, hogy en sem a kartya miatt oltakoztam.

2021. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
85%
37 es az a lényeg hogy szabadabban élhetünk
2021. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
63%
37-es! Ebből is látszik, hogy az oltás célja maga az oltás. Azért kötnek bizonyos dolgokat oltáshoz, hogy minél többen beoltassák magukat.
2021. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
31%

Gyerelejóisten.

"én a vírus ellen oltattam be magam védőoltással, mi ebben az átverés?"

Az, hogy a vírus akkor is bele mászik a szervezetedbe ha 4846474874747 oltást nyomnak beléd.

Tehát fogalmad sincs mi ellen oltattam be magad, ez az átverés.

Vírus ellen NINCS!!! És nem is lesz oltás.

A tüneteket enyhíti elvileg.

Tehát ez kB olyan mint ha fájna a fogad be eszel 1 gyógyszert aztán nem érzed.

De attól mégy lyukas marad a fogad.

2021. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!