Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek előfordul hogy...

Lányok, nektek előfordul hogy büdösek vagytok? Lábszag, testszag. Vagy mindig nagyon ügyeltek hogy ilyen ne legyen?

Figyelt kérdés

júl. 28. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam sportolni, nem feltétlenül vízben, így olyankor komoly szagokat árasztok.
júl. 28. 13:43
 12/18 Metionin ***** válasza:
88%
Nekem csak edzés után de akkor komoly szag van az öltözőben. A lábszag meg...addig örülj, amíg nem szagolsz átizzadt balettcipőt xDDDD
júl. 28. 14:07
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben árad előlem a szag,minden testrészemből.
júl. 28. 14:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig igyekszem ellene tenni (napi 2-3x mosok fogat, napi min. 1 fürdés, dezodor, kézmosás, parfüm, normális minőségű, nem nejlonos ruhák és nem plasztik cipők; ha van rá lehetőség, ruhacsere stb.), de van, amikor akármit teszek, azért érzem a "szagom". Főleg ha nagyon meleg van nyáron... izzadékony vagyok sajnos, érződik, főleg ha vmi szagosabb kaját eszem, azzal mixelve. Nyilván nem nőstényoroszlán-szag jelleggel, de azért érezni.
júl. 28. 18:59
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért olvastam el a válaszokat, mert én fiú vagyok :)

De magamon azt vettem észre, hogy attól függ miket eszem, attól függ az izzadságom "büdössége". Vannak olyan ételek amiktől egyáltalan nem lesz szaga a testemnek, illetve nem lesz az a rossz testszaga. Legalábbis sokkal később lesz.

Tesztelgettem is ezt úgy, hogy zuhany utan nem használtam semmi izzadásgátló dezodort és akár myáron is a reggeli tisztálkodás utan még este nem volt szagom. Ellenben más táplálkozassal volt, hogy fürdés után első verejtéknek már volt szaga.

aug. 18. 13:20
 16/18 anonim ***** válasza:
12-es miért milyen az átizzadt balettcipő olyan rossz?
szept. 3. 16:45
 17/18 Metionin ***** válasza:
16. Nem lehet mosni. A többit gondold utána.
szept. 3. 16:47
 18/18 anonim válasza:
12# Gondolom erős szaga lesz lábadnak a balerina cipő után..?
szept. 4. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!