Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek előfordul hogy...

Lányok, nektek előfordul hogy büdösek vagytok? Lábszag, testszag. Vagy mindig nagyon ügyeltek hogy ilyen ne legyen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 12:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam sportolni, nem feltétlenül vízben, így olyankor komoly szagokat árasztok.
2021. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Metionin ***** válasza:
89%
Nekem csak edzés után de akkor komoly szag van az öltözőben. A lábszag meg...addig örülj, amíg nem szagolsz átizzadt balettcipőt xDDDD
2021. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen melegben árad előlem a szag,minden testrészemből.
2021. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig igyekszem ellene tenni (napi 2-3x mosok fogat, napi min. 1 fürdés, dezodor, kézmosás, parfüm, normális minőségű, nem nejlonos ruhák és nem plasztik cipők; ha van rá lehetőség, ruhacsere stb.), de van, amikor akármit teszek, azért érzem a "szagom". Főleg ha nagyon meleg van nyáron... izzadékony vagyok sajnos, érződik, főleg ha vmi szagosabb kaját eszem, azzal mixelve. Nyilván nem nőstényoroszlán-szag jelleggel, de azért érezni.
2021. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért olvastam el a válaszokat, mert én fiú vagyok :)

De magamon azt vettem észre, hogy attól függ miket eszem, attól függ az izzadságom "büdössége". Vannak olyan ételek amiktől egyáltalan nem lesz szaga a testemnek, illetve nem lesz az a rossz testszaga. Legalábbis sokkal később lesz.


Tesztelgettem is ezt úgy, hogy zuhany utan nem használtam semmi izzadásgátló dezodort és akár myáron is a reggeli tisztálkodás utan még este nem volt szagom. Ellenben más táplálkozassal volt, hogy fürdés után első verejtéknek már volt szaga.

2021. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Bamboo94 ***** válasza:
12-es miért milyen az átizzadt balettcipő olyan rossz?
2021. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Metionin ***** válasza:
93%
16. Nem lehet mosni. A többit gondold utána.
2021. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
12# Gondolom erős szaga lesz lábadnak a balerina cipő után..?
2021. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik lány bevallja, de nagy általánosságban a lányok szerint mindig a többi lány a büdös.
2023. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Nem vagyok ordenáré büdös, de izzadtságszagú néha igen. Hiába tusoltam reggel, ha utána lehúztam 12 órát, közben még emelgettem is... Vagy pl. múltkor futni voltam, jöttem haza, egyik szomszédasszoynommal épp egyszerre értünk a lifthez. Mondom menjen csak, én le vagyok izzadva, mire ő nevetett, hogy ugyan, ő is épp edzésről jön. Vagy pl. egy alaposabb túra után, pláne nyáron szívás vonattal hazamenni, pont emiatt.

De aki izzadékonyabb, annak simán a nyári meleg is megteszi a hatását.

2023. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!