Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet normális a...

Hogyan lehet normális a családon belüli szexuális aktus???

Figyelt kérdés

Nyár elején sokat lógtam pár új osztálytársammal (iskolát váltottam). Valahogy szóba került a szexualitás. Az egyik osztálytásam mesélte, hogy náluk otthon semennyire nem tabu ez a téma, sőt, az apja teljesen be is vezette ebbe a világba. Azóta sokat gondolkodtam rajta, de nem jöttem rá, hogy csak szívatott-e ezzel engem (illetve minket, mert a többiek se tudtak róla), vagy hogy komolyan gondolta. Mesélte, hogy az apjával mindent kipróbáltak, kivéve sima közösülést, hogy ne veszítse el a szüzességét. Tehát volt anál is, meg minden. Ami nagyon furcsa volt, hogy tök boldogan mesélte, annyira, mintha mondjuk a pasijával csinálták volna mindezt. Semmi erőszak nem volt benne, ő nyitott ebbe az irányba, ő mondta hogy mit akarna, az apja elvileg csak megtett neki mindent, kihasználás nélkül. Ti ezt elhiszitek??? Én nem igazán. Tök komolyan mondta, nem röhögte el magát, tehát teljesen hihetőnek tűnt. De ettől még nekem ez nagyon furcsa, szerintem ilyen nincs. Vagy igen? Azt a mondást hallottam már, hogy "minden lány első szerelme az apukája", de nem hiszem hogy ez igaz lehet, mert nálam ez nagyon nincs így. Vagy nála ez tényleg igaz lehet, és nem kamuzott? Olvastam már családon belüli szexualitásról, de mindig az "erőszak" szóval volt jellemezve, tehát bennem az van, hogy ez eleve csak rossz lehet, ezért furcsa nekem nagyon, hogy ő kimondottan pozitívan élte meg...

Igaz lehet, vagy full kamu az egész?



2021. júl. 28. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igaz lehet.
Tuti kamuzott.
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Sőt, büntetendő is.
2021. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Egyátalán nem elképzelhetetlen...
2021. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
18%
Azok között a legcsodálatosabb dolog a szex,akik a legeslegjobban szeretik egymást.
2021. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Girlll3 ***** válasza:
100%
Vérfertőzés és beteg dolog.
2021. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez tuti kamu.
2021. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Remélem kamu, különben a zaklatástörténetét mesélte el a lány. Igen, akkor is, ha ő kezdeményezte.
2021. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!