Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki még kérés után is magázódi...

Aki még kérés után is magázódik, az miért teszi?

Figyelt kérdés

Már többször jártam úgy, hogy akivel épp beszélgetem (addig számomra ismeretlen ember) magázni kezdett engemet. Mindig mondtam is nekik, hogy én azt nagyon utálom, nyugodtan tegezhet (én továbbra is magáztam őt). Viszont ezt egyikük sem tette meg, hanem magázódott tovább.

Ezt miért teszik az emberek?



2021. júl. 28. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Illemből, azt hiszik hogy csak viccelek mikor azt mondom, hogy utálom ha magáznak.
Direkt magáznak továbbra is, bunkóságból.
Egyéb, lentebb leírom:
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejti, hogy tegezni kell.
2021. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen vagyok: engem úgy neveltek, hogy "fő az illem", így én ezt túltolom.
2021. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgy vagyok vele, mint a második válaszoló.
2021. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem simán vannak embertípusok, akiket valahogy nehezemre esik tegezni és mindig magázás jön a nyelvemre.


Azt viszont nem értem ha tegezést kezdeményezel, akkor miért magázódsz tovább. Lehet ez is bezavar.

2021. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azzal van a baj, hogy ha te magázod, így ő sem fog tegezni.
2021. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Munkahelyen van egy 18 éves diákmunkás aki a 30 éves főnök asszonynak csókolommal köszön. Nem értem mert bomba egy csaj, az ő korában arra kellene gondolni, miképp dugja meg.
2021. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jön a számra, hiába ajánlotta fel egyből az illető
2021. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehéz nagyon a benned lévő kényszert leküzdeni, pláne ha az illető tipikusan abba a kategóriába esik akit magázni szoktam.
2021. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én is ilyen vagyok: engem úgy neveltek, hogy "fő az illem", így én ezt túltolom."


Tehát akkor inkompetensnek és értetlennek neveltek? Ha valaki megkér rá, hogy tegezd, és továbra is csak magázod az ugyan olyan tiszteletlenség, mintha magadtól kezdted volna tegezni. Ha valaki megkér valamire, "illik" eleget tenni neki ha már olyan jólneveltek vagytok.

2021. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

„ Munkahelyen van egy 18 éves diákmunkás aki a 30 éves főnök asszonynak csókolommal köszön. Nem értem mert bomba egy csaj, az ő korában arra kellene gondolni, miképp dugja meg.“


Totális elmebaj amit a mai tizenévesek művelnek ilyen téren. 28 vagyok és múltkor lemagázott egy 16 éves lány:D Vicces ez annak tükrében, hogy 3 évvel sincs idősebb tőle a lány akivel akkortájt randizgattam.

2022. márc. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!