Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gothok, metálosok (és hasonló...

Gothok, metálosok (és hasonló szubkultúrához tartozók), mi volt a legdurvább, legnevetségesebb beszólás, megjegyzés, amit kaptatok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10-es: meg egyesek még azt képzelik, hogy gyászol az ember, azért van feketében. Pedig amúgy elegáns szín a fekete, és ha kombinálják más színnel, mindenhez passzol.
2021. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
97%

Az én storym


*hazafelé a 148-as buszon.

Én: hosszú terepmintás (fehér, szürke) kargónadrág, fekete hosszú ujjú farmerkabát rajta felvarrók, ill egy Death- Humanos hátfelvarró, sima fekete kapucnis pulcsi és 10 soros bakancs meg lánc ja és hosszú haj. A buszon nem néz rám senki mégnem felszáll a buszra egy idős hölgy, és leül egyenesen mellém. Én éppen verset írok egy kis füzetbe a hölgy meg olvassa egy darabig majd végigmér engem, megfigyeli a gyűrűimet és a hosszú hajamat és megszólal

-fiatal ember én látom maga rossz úton jár és el van tévedve

-illedelmesen felé fordulok mosolygok egyet és megkérdezem: elnézést mire gondol?

-végigmér mégegyszer és elkezdi:

Kinézete alapján ön nem a helyes istenséget imádja és dicsőíti látszik hogy egy sátánista agymosott bajkeverő

-én: elnézést de szerintem valamit félreértett nem imádok semmilyen sátánt a magam útját követem és nem fogok egy olyan vallást felvenni amely nevében több százezer embert mészároltak le

-kiselőadás a biblia minden egyes soráról majd egy megvető pillantás miután látja hogy állom fel és szállok le majd ez a szöveg: tudja magából nem lesz semmi ezzel a szemtelenséggel csak egy kis szaros lecsúszott drogos bajkeverő

-megfordulok ránézek elmosolyodok és leszállok


Tanulság: bármilyen dolgot is értél el, bármilyen tehetséges, segítőkész, megértő és kedves is vagy ha nem hiszel egy olyan vallásban amiben az emberiség nagy része hisz akkor nem lehetsz több egy sátánista huligánnál aki minimum sötétségbe taszajtja a világot

2021. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt hitték emos vagyok.
2021. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

12-es: az emberi butaság és előítélet sok bajt és szenvedést okozott már.

Te még türelmes és udvarias voltál ezzel a hittérítővel. Gondolom Jehovás...Lehet, hogy másnak "elgurult volna a gyógyszere". Pl annak idején apámnak. Fáradtan, hazafelé a munkából térítgetni akarta egy ilyen "Bibliás". Hát, nem vágta zsebre, amit apámtól kapott!

2021. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%

Görögkatolikus vagyok és rocker, de egyházi körökben nem ért ilyesmi. Ellenben pár üzlet biztonsági őrét nem tudtam kirángatni a fenekemből :D mert a rojtos bőrdzsekis emberek azok bezony lopnak :D


A goth lányokkal mindig jól kijöttem, egy ilyen ismerősöm egyszer azért úszott meg fizikai bántalmazást, mert az orkok (igenis azok és nem a származás miatt) megijedtek hogy megátkozza őket a boszorkány...


Amúgy ismerek roma goth lányt is :)

2021. aug. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jártam egy metálrajongó sráccal. Szegecsek, hosszú haj, bakancs, fekete ruha stb. Egy ismerősöm kérdezte "fú hallod, és nem büdös a lába,ha leveszi a bakancsot???

Nem tudom, az emberek valamiért az extrém kinézettel összepárosítják az ápolatlanságot. Pedig egyáltalán nem volt ápolatlan a srác.

2021. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fővárosi aluljáróban két roma származású gyerek ordibált utánam, hogy “Jesszus, ez úgy néz ki, mint egy halott!”
2021. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tom, anno néha. De többek közt emiatt már 10 éve külföldön élek, szóval az utóbbi időben nem igazán, ha bulizni megyek esetleg akkor végigmérnek, de senki nem szól be.


32/N

2021. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptam buszon egy öreg nénitől, hogy majd elvisz a sátán XD

Meg amit mindenkitől megkapok, hogy majd kinövöm...

2021. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!