Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki inkább kiköltözik a vadonba, minthogy ebben a degenerált világban éljen?

Figyelt kérdés
Rólam van szó :D.

2021. aug. 4. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Sok szerencsét
2021. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Csak nehogy a vadon tulajdonosa feljelentsen birtokháborításért :D
2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Hajrá 😇
2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyre jobban kezdem irigyelni a dzsungelben élő indián törzseket.Semmi dolguk,nem basztatja őket senki,nincs személyigazolványuk,nem tolják a képükbe a propagandát.
2021. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Sok szerencsét és kitartást!

Mit fogsz enni? Csak mert nem vadászhatsz és nem is halászhatsz engedély nélkül. Bogyókat, gyümölcsöket gyűjthetsz, esetleg gombát, de az necces, érteni kell hozzá, különben hamar leadod a felszerelést.

Hol fogsz lakni? Mert fát nem vághatsz ki, mert az valakié. Magyarországon nincs olyan földterület, aminek nincs gazdája, kezelője. Esetleg a földbe áshatnál valami odút, de onnan is elzavarhat a terület tulajdonosa.

Én inkább az önellátásra rendezkednék be egy tanyán, régebben sok volt eladó potom pénzért, most nem tudom mennyi lenne. Tarthatsz állatot, termeszthetsz zöldséget, gyümölcsöt, takarmányt. Főzhetsz lekvárt, PÁLINKÁT.

2021. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Azt hogy a magadfajta mindig csak nagy mellénnyel mondogatja hogy "kiköltözik a vadonba, minthogy ebben a degenerált világban éljen", aztán egyből vissza hőköl, mert egyébként képtelen lenne rá ténylegesen hogy a civilizált "degenerált világban" komfort vívmányait nélkülözze. Szóval csak szánalmas képmutatásnak meg önámításnak tartom az ilyen mantrázgatást.


Aki meg tényleg képes rá, nem csak a szót csépli róla hogy ezt meglépje, annak minden tiszteletem.

pl ő:

https://www.youtube.com/watch?v=rmVfG1j8GZo

2021. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem Magyarországon tervezem, mivel itt nincsenek akkora kiterjedésű erdőségek, nincs elszigeteltebb 'vadon'.


Eddig is ezt terveztem, de ez a covid helyzet olaj volt a tűzre.


#6, ezt a videót láttam, most nézem, hogy likeoltam is :D. Mivel itt a gyk-n elég sok az álmodozó ember, és az efféle kérdéseket kiírók minimum 95 százaléka azt sem tudja miről beszél, igy okkal feltételezed, hogy én sem lennék rá képes. Már vártam ilyen választ. De gondolj amit akarsz, én biztos vagyok a dolgomban.

2021. aug. 4. 15:56
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Végül is full anonim fórum, semmit nem tudok rólad.


Ismerősömből indultam ki, időről időre előjön ezzel a kiköltözök a társadalomból dologgal, de annyira gyámoltalan, hogy nyilván totál esélytelen lenne neki.

2021. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is erdőben fogok lakni, már megvan a telek, minimum 20 méternyi sűrű bozót választ el minden szomszédtól - még az egyik meg is kérdezte, hogy mivel irtom ki? - SEMMIVEL, MARAD!!!


Amúgy az "önfenntartás" szinte lehetetlen - nálam van víz, villany, és persze Dunakanyari panoráma :)

2021. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi, volt, hogy én is gondolkodtam ilyenen, de ez számomra kivitelezhetetlen. Pedig jó dolog.
2021. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!