Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt, aki hasonló helyzetbe...

Van itt, aki hasonló helyzetben van/volt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még 2 évem van érettségiig, valamint utána még minimum 1 év, hogy összeszedjek annyi pénzt, hogy elköltözhessek. Itthon nem érzem jól magam, semmi sem jó amit csinálok és lelkileg már kivagyok. Egy emberben tudok csak megbízni és ő is azt tette amit nekem javasolt. Ha most otthagynám az iskolát, elmennék dolgozni elköltözhetnék 1 éven belül és esti oktatásban megcsinálnám az érettségit. Nagy kockázat lenne de ha ebben a kötnyezetben maradok tönkre fogok menni teljesen.

#család #munka #iskola #Iskola otthagyása
2021. aug. 7. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam hasonlo helyzetben. De ismerve magam, ha lettem volna, most mindossze 1 szakmam lenne.
2021. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál semmit konkrétat. Ennyi alapján lehet egy hisztis tini akit apuci nem enged el füvezni a haverokkal ezért duzzog, de lehetsz egy olyan is akit rendszeresen vernek, megaláznak, stb. Mondhatnál konkrétabbat.

Ha csak gyerekes lázadozásról meg hisztiről van szó, akkor inkább nyugodják le aztán fejezd be az iskolát, ha tényleg komoly sérelmek érnek akkor meg kérj segítséget...

2021. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek🤷‍♂️

Ha minden jól megy 2 év múlva akár saját házba is el tudok majd költözni, igaz csak valami kis lyukba, de az is jobb mint itthon...

18/f

2021. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy gyerekes hiszti lenne az, hogy mindenben próbálok segíteni itthon mégis lelkileg bántanak, a nevelőapám iszik minden nap, azt mondják jobb lenne nélkülem mert csak nyűg vagyok, költözzek el és még sorolhatnám. Már sokszor nincs kedvem hazajönni mert félek, mibe köt éppen bele valaki. Ezért akarok tenni valamit, mert ez csak egyre rosszabb lesz..
2021. aug. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!