Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ajakherpesznél mennyire...

Ajakherpesznél mennyire hatásos a herpesztapasz? (Compeed)

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata a tapasszal kapcsolatban?
2010. jan. 14. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált.
2010. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is :)

sokkal jobb volt mint a krém..azt kenegethettem vagy egy hétig

így meg 3-4nap és szinte elmúlt:Pmeg nem is fáj:)

csak ha leszedem a tapaszt az fáj:D

2010. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb.
2010. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csak jót tudok róla mondani.

Nekem mindig elmúlt tőle:)

2010. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most használtam először Compeed tapaszt, régebben a krémeket használtam csak. Viszont a krémnél mindig jött az a borzasztó időszak, amikor már sebes, és az ember nem bírja ki, hogy ne kapargassa (legalábbis én ilyen vagyok), és jött a vérzés, sebképződés újra.

Most viszont a 3. nap reggelén az éjszakára feltett tapaszt leszedtem és csodálkozva láttam, hogy a szám teljesen leapadt, herpesz nincs rajta, és SEB SEM! A szám 3 nap alatt teljesen rendbe jött és nyoma sincs semminek!

Csak ajánlani tudom!

2010. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lakos Mihály válasza:

Na ez az, ami semmire sem jó, viszont baromi drága. Egy dobozt elhasználtam, ezek a tapasztalatok:


Ezt írják a honlapjukon:


1.Gyors sebgyógyulás. Semmivel sem gyorsabb mint pl. a fogpasztánál..


2.Azonnal elfedi a herpeszt. Az lehet, de egy még nagyobb ronda valamivel, mert kb 1-2 óra mulva elkezd a széle felpöndörödni, úgyhogy aki eddig nem látta volna a herpeszt, azonnal hátrahőkölt a látványtól.

3.Enyhíti a fájdalmat. A herpesz nem szokott fájni (20 éve jön elő), úgyhogy indifferens megállapítás

4.Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot. Bullshit ! Kb. 5 perccel azután, hogy éreztem a bizsergést, de még alig volt látható, csak egy kis pír, kaptam egyet a kollégától, szóval idejekorán, de a tapasz alatt kb. 3X-osára nőtt, mint egyébként szokott.


5.Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést. Tapasz nélkül nem lényeges tünet, viszont legalábbis a tapasz felrakása utáni első fél órában rendesen bizsereg.


6.Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében. Bullshit. ennyi


7.Csökkenti a továbbfertőződés esélyét. Ez lehet, hogy így van..


Na most a 7. pontért megéri 2600 Ft-ot kidobni. Ennyire még életemben nem húztak le. Bocs... Dühös vagyok, ha átvernek

2011. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát nem tudom, hogy akiknek bevált azoknak mióta van és mennyire hólyagosodik, mert nekem évek óta egyszer kétszer kijön és nekem baromira fáj és égni szokott.

Kipróbáltam a Compeedet, de annak semmi pontja nem vált be, nincs benne semmi hatóanyag. Az csak arra jó, hogy ne fertőzzél, amikor hólyagos.

Nekem a Dermaplast herpesztapasz vált be, ami hidrokolloidos, és ez tényleg csökkenti az égő érzést. Ezt tudom ajánlani.

2017. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!