Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valaki...

Mit lehet tenni, ha valaki rajon, hogy a valosag az, ami az alabb idezetben van es kilatastalannak tunik minden, akkor mibe lehet kapaszkodni még?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ismerosom szerint Istenbe lehet kapaszkodni, de szerintem a vallas is egy krealt dolog, amit tomeg manipulaciora talaltak ki es en Istenben sem hiszek. Egy ilyen vilagban mibe lehet meg kapaszkodni es hinni benne?



2021. aug. 9. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Akinek a szájából ez elhangzott, az így gondolta. Nekem van saját véleményem.
2021. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadban bízhatsz.
2021. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
önmagadba.
2021. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez egy idézet. De attól még nem kell elfogadni, hogy így is van
2021. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy buta depresszív gondolat. Semmi értelme. A valóság mást mutat.
2021. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Most meg is lepődtem de az utolsó szóig igaznak találom az idézetet. Én is ilyesmin filóztam nem olyan rég.

Mi a megoldás? Állítsd fel a saját "10 parancsolatodat". Határozd meg a saját elveid, értékrended és a saját céljaid.

Én továbbá a sztoicizmusról kezdtem el olvasni, segített megbékélni dolgokkal a világban amiket amúgy se befolyásolhatok.

2021. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki nincs tudataban, hogy ez nem csak egy idezet, azzal nem tudok mit csinalni.
2021. aug. 9. 11:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig ez csak egy idézet. De hát ne hagyjuk ennyiben! Linkelj statisztikákat! Mert én eddig csak pozitív statisztikákat láttam ezekkel kapcsolatban, és ezt igazolták a tapasztalataim is. Pl ott, ahol több, jobban fizetett, képzettebb orvos van, ott a várható élettartam is magasabb. Hasonlíts már össze egy pl Dániát egy pl Nigerrel! Na látod, ezek a mocsok orvosok tönkreteszik az egészséget! 🤦‍♂️🤣🤣☝️
2021. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolso, van baj, ahogy latom. Mindegy, engem nem erdekel hogy eled az eletedet, bízom magad az orvosokra. Nem csodalom h nem latod at a vilagot, Amikor meg egy kiirt kerdest sem tudsz ertelmezni. Megvalaszolni meg plane.
2021. aug. 9. 16:10
 10/13 A kérdező kommentje:

*bízd magad

Legyszi ne írj tobbet ez a kerdes ala, mert csak spammelsz.

2021. aug. 9. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!