Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki gondolkozott már öngyilkos...

Aki gondolkozott már öngyilkosságon, mennyi idő alatt lett túl életének azon a mély szakaszán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szűnt meg, amikor kikerültem a rossz élethelyzetből. Amint jobbak lettek a körülmények, rögtön eltűntek a gondolatok.
2021. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen gondolatom tobbszor is, de mindig eszembejutott, hogy még hosszu az elet. Tehetek azért, hogy a jövőm jobb legyen, csak harcolni kell érte. A rosszbol meg mimdig tanul az ember. Ha most ennyire szar akkor legkozelebb mar nem lesz az.
2021. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Pont ezt kérdeztem, ez mennyi idő volt.
2021. máj. 28. 08:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy/egy és fél év
2021. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nekem öngyilkossági kísérletem is volt. Kb. egy évig tartott, míg sikerült (pszichológusi segítséggel) kimászni belőle. Ennek már 7 éve, nem jött elő újra.
2021. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még naponta egyszer mozgatja a fantáziám. Majd meglátjuk.
2021. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hála Istennek nem tartott sokáig. Kb 3 honapig voltam olyan helyzetben hogy naponta többször törtek rám olyan gondolatok, késztetések. Úgy múlt el, hogy egyszer csak nagy depressziómban elmentem Bkv-zgatni csak hogy ne otthon legyek és csak így nézegettem az embereket. És azt néztem, hogy mennyi nálam rosszab helyzetben lévő ember van csövesek, skizofrének, koldusok(az egyik a saját húgyában csúszkált az aluljáróban ez a kép nagyon meg maradt). Kijózanító és felrázó élmény volt, hogy nem siránkoznom kell, hanem hálásnak lennem. Én így kaptam egy löketet, hogy kizökkentenjek az ön sajnálatból és sikerült talpra állnom lelkileg. Meg vagyok győződve róla hogy nem az én érdemem ez.
2021. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 éve tart, még mindig nem múlt el. Vannak időszakok, amikor egy kevés időre eltűnik (általában pár hét), majd visszatérnek. Egy pszichiáter szerint, akinél voltam, bipoláris vagyok, ezért.
2021. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hosszú ideje, nagyjából 5 éve tart ez az állapot. Akkor végeztem az egyetemen (BSc) és nem tudtam elhelyezkedni, több mint fél évig otthon ültem. Nagyon mély depresszióba zuhantam, ami azóta is csak rövidebb időszakokra enyhült. Azóta túl vagyok még egy több hónapos munkanélküli időszakon, amikor dolgoztam akkor is szarul kerestem, még mindig nem tudtam elköltözni otthonról (szerencsére most is dolgozok). Ez egyre inkább zavar, hiszen én sem leszek fiatalabb. Ráadásul nincs barátnőm sem, pár hónapja ismerkedtem egy lánnyal, egész jól alakultak a dolgok, de nagyon fájdalmas vége lett, azóta sem tudtam feldolgozni. Szóval most tényleg a padlón vagyok, nem tudom hogyan fogok ebből kimászni. 27F
2021. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Az élet hasonlít az óriáskerékhez egyszer len egyszer fen ahogy forog az óriáskerék. 1 dolog gondolni rá meg mondani más dolog meg tenni. Nem rosszból írom tapasztalat.
2021. máj. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!