Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hívott mentális beteg...

Miért hívott mentális beteg nap a pasi, miután ismételten visza utasítottam?

Figyelt kérdés
2 évente elő kerül, amíg szoba nem kerül, hogy menjek fel hozzá, főz stb... Utána majd ő jól meg masziroz és sz... ünk, addig kutya bajom. De,movel ismét a tudtára adtam nem fogok fel menni hozzá, nem az esetem, hirtelen minden mentális beteg lettem de csak ő szerinte. Mire jó ez?
2021. aug. 12. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Miért lenne baj, ha nem akarsz vele szerelni?
2021. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ezt valahogy leírtad...
2021. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg igaza van.
2021. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg mentális betegnek tart téged, ezért azt hiszi lesz egy könnyű dugása. De mikor megkapja a visszautasítást, és lemond rólad, már nem tartja magában a véleményét
2021. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Rájöttem, hogy egyeseknél nem (csak) az van, hogy rossz a helyesírásuk, hanem egyéni stílusuk van. Ez is egy ilyen kissé nehézkes, de azért többszöri nekifutást követően megragadtam a lényeget és, hogy a kérdésre is válaszoljak: nem tudom.
2021. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy a helytelen írásomban tudtok csak bele kötni, ezzel nem tudok mit kezdeni! Lehet, hogy nem magyar telefonról írok vagy tabrol? Ez még véletlen se fordult meg egyesek fejében vagy talán át írja a szavakat a telefonom mert nem magyar? Hú, gondolkodni már nehezen megy látom, de ez nem az én szegénységi bizonyítványom! A roszindulatu, piszkalodasod át, meg jegyzésekre meg mindig nem tartok igényt! Ez téged tükröz, nem engem! ;)
2021. aug. 12. 20:49
 7/11 A kérdező kommentje:
1#meg mindig nem az esetem, és egyáltalán nem vonzodok hozzá mint eddig!
2021. aug. 12. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj velem, én csak egy ilyen kötekedős proli vagyok, aki nehezen tudta átrágni magát a kérdésen.
2021. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az már nem az én gondom. Rajtad kívül másoknak nem igazán okott problémát, legalábbis tudták értelmezni (amit levélben kaptam és nem 1-et!) ennyit rólad! Éld ki magad!
2021. aug. 12. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan sértegetik a másikat, ha visszautasítják, ezt ne vedd magadra.
2021. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!