Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék változtatni azon,...

Hogy tudnék változtatni azon, hogy túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Egyébként is olyan személyiség vagyok aki inkább befelé fordul, sokat rágodik dolgokon stb és alapból is könnyen sírok ha pl. szomorú vagyok valami miatt, de mondjuk ez nem akkora baj, ha egyedül vagyok.


Viszont szerintem elég ciki néha, valahogy mindig olyan voltam, hogy nem szerettem mások előtt szomorúnak látszani, sírni meg főleg nem, de sajnos túl könnyen szoktam, főleg ha rossz passzban vagyok, elég egy kis dolog hozzá. Meg az is elég kellemetlen amikor valamiről én kérek őszinte véleményt pl közelebbi ismerősöktől-és tényleg azt szeretnék hallani-de a konstruktív kritikán is sírni tudnék kb, főleg ha megjegyzik az arckifejezésemet látva hogy ugye nem fogok sírni? Pont attól valahogy elszakad a cérna általában.😅



2021. aug. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem jobb érzékenynek lenni mint kősziklának.
2021. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet változtatni rajta. Cserébe téged többen szeretnek, mint mást. A szelíd embereké a többiek szíve, tudtad?
2021. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van, jó kérdés hogy lehet ezt kezelni. Figyelem a kérdéseket hátha valaki tud tanácsot adni.
2021. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen érzékeny emberek soha, senkinek sem ártanak, és rögtön segítenek annak, aki bajban van. Áldás ők a világnak. Ők az evilági angyalok.
2021. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, viszont pont az ilyen embereket használják ki, piszkálják, bántják a legtöbben. A bántást nem testileg, hanem lelkileg értem.

Sajnos én is ilyen vagyok. Sokan csak kihasználnak, akkor vagyok jó, ha kell valami.

Nem tudom mitől lehetne megerősödni 😟

2021. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!