Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt srácként a...

Miért érzem ezt srácként a nők miatt?

Figyelt kérdés

Mindig a nők sírnak mindenért, bántják őket,elnyomva vannak, irreális elvárások feléjük, ilyen rossz olyan rossz, stb stb.

De én ellenkező neműként másként érzem... Már nagyon megfordult a kocka szerintem... Mitől lehet ez?

Gyakran pl mondogatják "body shaming" de ugyan úgy megjegyzéseket tesznek az alacsony srácokra pl

Vagy kinevetik aki duci, esetleg kicsi a farka.

Ők szeretnének dirigálni, nekik minden el van nézve mert ők nők...

Hányingerem van az álszentségtől.

És örülnék hogyha az "incel" és a pszichológusnál bővebb választ is kapnék.


2021. aug. 16. 23:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen emberek azért léteznek mert egy beteg megnyomorított országban élnek.

Érdekes módon jóléti ország bármelyikében egy szemüveges megkopaszodott hapsi is eltud menni kikapcsolódni, mert van kivel.

Kint ahhoz kell hozzá szokni hogy a fekete nőnek is megtetszhet a magyar és akkor mi van? Ez egy gusztustalan ország, tele szemét egyedekkel.

2021. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%
Mert mindig mindenki azt gondolja hogy neki a legrosszabb. Mindenki nyír itt mindenkit. a nő is a nőt, a férfi is a férfit. Mindkét irányban vannak helytelen becsmérelések. Ha egy nő sok férfival lefekszik akkor mindenki szerint krva, de ha egy férfi sok nőt fektet akkor ő gigachad és a világ császára. Fordítva például a nők részéről van olyan, hogyha egy férfi elhízott, akkor egy dagadt gci undormány, de ha egy nő kövér akkor ő csak """telt""" meg """""MOLETT""". oda-vissza megy ez.
2021. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nőknek sosem kell küzdeni pasiért (mármint szexért), de fordítva igen.

Valamint elég sok példa van, amit le sem írok inkább.

Nekem nem ezzel van a bajom egyébként(mármint ebben az esetben) hanem hogy nem vállalja fel, álszenteskedik. Nem mondja el nyíltan ha rákérdezel... Mellébeszél vigyorogva, ami megmondom őszintén számomra undorító viselkedés.

2021. aug. 17. 00:17
 4/33 anonim válasza:
38%
Azt hiszem, azért érezheted így mert van valóság alapja. Bár én ezt nőként írom. De tagadhatatlan hogy a többség gondolkodásmódja megegyező a fentebb leírtakkal. Persze azért általánosítani nem kellene mert mint látod vannak kivételek is. De persze érhető hogy így látod, mivel mindenhol az megy hogy “fogadd el magad, úgy vagy jó ahogy vagy és stb..” és ezt nagyon sok nő el is hiszi de addig már nem jut hogy talán másokat is el kellene fogadni, ahogy őt is elfogadják.. elképzelhető hogy van ennek a hátterében olyan gondolat is hogy “na inkább én megszólok és kinevetek mást annak érdekében hogy ne én legyek a célpont” de akkor jogos a kérdés hogy mennyire is fogadja ő el magát.. úgy tartja a mondás, az bánt másokat aki önmagával nincs megelégedve. Sajnos egyet kell értsék veled, rengeteg álszent nő él a világon. Persze a férfiak sem szentek de azért szerintem tény hogy a nőkkel jóval több a probléma. Talán épp ezért lehet hogy a férfiakkal mindig is jobban kijöttem és jobban is bíztam bennük. Persze ez az én személyes véleményem.
2021. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Minden nő, akivel beszélsz, mellébeszél vigyorogva?
2021. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Pick me is megjelent persze.
2021. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5# Megérkeztél, vártalak. Nem beszéltem a világ összes nőjével, de ez a jellemző viselkedés. Nem mondják meg hogy pl" Prosti voltam 5 évig Hollandiában" vagy " bulizni jártam 14 éves korom óta és most 18 évesen végigment rajtam a város, 3-an raktak meg a szórakozóhely wcjében"

Hanem vihognak és terelnek általában, vagy simán hazudnak.

De ez csak egy szelet az egészből, ne hegyezzük ki erre a dolgot.

2021. aug. 17. 00:22
 8/33 A kérdező kommentje:

6# Nem tudsz semmire értelmeset hozzárakni csak annyi hogy "pick me"...

Gratulálok, másik probléma amit be is mutattál, köszi.

2021. aug. 17. 00:23
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

És ezek kapcsolatok? Vagy barátok? Ismeretlenek?


Nem érzed úgy, hogy megőrülsz, mármint, ha nekem minden férfi vigyorogva mellébeszélne, félnék, hogy skizo vagyok vagy valami.

2021. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

xD

Engedd el. Látod, most megvádolsz hogy mentálisan beteg vagyok. Hmm, érdekes érdekes.

2021. aug. 17. 00:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!