Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves srácként gáz...

Huszonéves srácként gáz szülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés

Van mondjuk egy 26-27 éves srác, alapvetően normális, egyetemet végzett, 3-4 éve jó állásban dolgozik a fővárosban.


Viszont valahogy nem találja a helyét, nincs barátnő, haverok is csak kevés, így aztán 60 körüli szüleivel megy nyaralni külföldre, tengerhez, ott meg jól elvan a majdnem nyugdíjjas programmal: strand, evés-ivás, vásárolgatás, kis városnézes, de semmi diszkó, buli vagy ilyesmi.


Ez szerintetek mennyire gáz?



2021. júl. 26. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy gáz.

25N

2021. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem gáz. Nem is értem, hogy merült fel. Az emberek többsége kb 18 éves korára kinövi a tinis "cikik a szülők" mentalitást.

33N

2021. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz, de ha te nem érzed úgy jól magad, akkor nincs értelme a nyaralásnak. Én 24 éves koromig voltam szingli, addig anyumat kísértem nyaralni, mi ketten mentünk. 25 éves koromban lett egy barátnőm, azóta kétszer voltunk úgy, hogy hárman anyummal, egyszer az ő szüleivel, háromszor pedig kettesben.


Én úgy gondolom, hogy jó, ha vannak barátok, akikkel tudsz bulizni, esetleg nyaralás keretében is, de attól még a szüleiddel is nyugodtan lóghatsz.

2021. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Addig logj a szuleiddel,amig meg elnek.


Szoval nem gaz!!!

2021. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ezzel semmi baj,inkább élved a nyaralást és tölts velük is időt,szerezz élményeket mert az élet nem tart örökké.

Jó pihit kívánok. 🙂

2021. júl. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, ne hülyéskedj már.
2021. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én ha elmennék velük, akkor is külön utakra mennék, mert ez elég unalmasan hangzik :D Robogót vagy bringát bérelnék és bejárnám a környéket.
2021. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Mindenki eljár a szüleivel, az is akinek amúgy párja, barátai vannak.

2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki jó, akkor miért lenne gáz? Meg ki előtt lenne gáz? Kinek mi köze hozzá? Én 36 évesen mentem apámékkal a tengerhez, mert hívtak, hogy menjek, és éppen egyedülálló voltam. Ha van kedved a nyaraláshoz, le ne mondj róla, csak mert néhány csőlátású szerint ciki.
2021. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

"Mindenki eljár a szüleivel, az is akinek amúgy párja, barátai vannak."


IGEN???? 17 évesen nyaraltam utoljára a szülőkkel. AZóta 1 napot se, lett haveri társaság, majd lett csaj, majd lett feleség.

most vagyok épp 30.

2021. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!