Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáznak tartjátok, ha valaki...

Gáznak tartjátok, ha valaki olyan ruhát visel (pl sportöltözet), aminek az anyagán kidomborodik a mellbimbója? Más a megítélésetek hétköznapi viselet esetében?

Figyelt kérdés

Én alapvetően közönségesnek és gusztustalannak érzem azt magamon, ha az utcára úgy kell kimennem, hogy olyan ruha alá nem veszek melltartót, ami erre nem alkalmas és emiatt pl nem csak a mellem formája látszik, hanem a mellbimbóm is. Az átlátszó ruhákról ne is beszéljünk.


Viszont a legjobb sportmelltartóimban nincs szivacs és hiába szorítanak jól le (azt szeretem bennük a legjobban), szépen szólva látszik benne, ha fázom edzés közben. És átüt a pólómon is, ha nem fekete az anyaga. És emiatt mindig furán érzem magam, félek, hogy esetleg megbámulnak a teremben vagy beszólnak miatta valami perverzet, mert túl közönséges, vagy ugyanúgy gondolnak erre is, mint a hétköznapi viseletként hordott darabok esetében (amit megértek), hogy ízléstelen. Sajnos az elasztikus anyag alatt a tapasz is látszik, szóval annyira nem jó megoldás.


Nem szívesen válnék meg tőlük, mert tényleg sokkal kényelmesebbek, mint bármelyik szivacsos, jó az anyaguk, ráadásul nem olcsók (akkor még nem tudtam, hogy lesz ilyen baj) és szettben voltak a nadrággal. De nem tudom, mit gondol erről más, hogy jobb-e, ha legyűröm ezt a parát, mert teljesen elfogadható vagy tényleg ne csináljak magamból bolondot és inkább csak az alá vegyem, amiben nem látszik...


2021. aug. 20. 11:06
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Szeretném kiemelni a 18-as választ, mert nem tudom, észrevetted-e. Kicsit elveszett a sok értetlenkedés között. Szerintem tök jó ötletet mondott. Teljesen érthető, hogy ez egy zavaró probléma, nekem is a melltartókba tehető szivacsbetét jutott eszembe rögtön.
2021. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!