Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáznak tartjátok, ha valaki...

Gáznak tartjátok, ha valaki olyan ruhát visel (pl sportöltözet), aminek az anyagán kidomborodik a mellbimbója? Más a megítélésetek hétköznapi viselet esetében?

Figyelt kérdés

Én alapvetően közönségesnek és gusztustalannak érzem azt magamon, ha az utcára úgy kell kimennem, hogy olyan ruha alá nem veszek melltartót, ami erre nem alkalmas és emiatt pl nem csak a mellem formája látszik, hanem a mellbimbóm is. Az átlátszó ruhákról ne is beszéljünk.


Viszont a legjobb sportmelltartóimban nincs szivacs és hiába szorítanak jól le (azt szeretem bennük a legjobban), szépen szólva látszik benne, ha fázom edzés közben. És átüt a pólómon is, ha nem fekete az anyaga. És emiatt mindig furán érzem magam, félek, hogy esetleg megbámulnak a teremben vagy beszólnak miatta valami perverzet, mert túl közönséges, vagy ugyanúgy gondolnak erre is, mint a hétköznapi viseletként hordott darabok esetében (amit megértek), hogy ízléstelen. Sajnos az elasztikus anyag alatt a tapasz is látszik, szóval annyira nem jó megoldás.


Nem szívesen válnék meg tőlük, mert tényleg sokkal kényelmesebbek, mint bármelyik szivacsos, jó az anyaguk, ráadásul nem olcsók (akkor még nem tudtam, hogy lesz ilyen baj) és szettben voltak a nadrággal. De nem tudom, mit gondol erről más, hogy jobb-e, ha legyűröm ezt a parát, mert teljesen elfogadható vagy tényleg ne csináljak magamból bolondot és inkább csak az alá vegyem, amiben nem látszik...


2021. aug. 20. 11:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
14%

Ahh, a nárcisztikusok. Azt hiszik, hogy mindenki őket lesi és mindenki rájuk kíváncsi. Állandóan pillantásokat éreznek magukon, mert tetszenek maguknak és így ki ne nézné őket?! Ha pedig a kutya se nézi őket, akkor keresik a pillanatnyi szemkontaktust, hogy magukra vonják a figyelmet.

Nem arra koncentrálnak, amit épp csinálnak, hanem a rájuk irányuló képzelt figyelemre, ezért vannak annyira tisztában a körülöttük történő (sokszor elképzelt, csak a fejükben létező) dolgokkal.

Tipikusan azok a tornatermi emberek, akik három órát edzenek naponta, de úgy néznek ki, mintha le se mentek volna 2 hete.

Ez nem külső probléma, hanem belső. Nem tapasz kell, hanem pszichológus.

2021. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

#28 Tisztában vagyok vele, én magam írtam, hogy az utcán sok patkánynak a sima farmer is elég. De teremben egy sima sportleggings miatt sem álltak be mögém bámészkodni (látom a tükörből) és nem zaklattak, hanem mindenki ugyanúgy tette a dolgát körülöttem. Én tényleg csak ezt akarom elérni a melltartóval is, de eddig nem mertem hordani úgy, hogy ne csak a mellem alakja látszódjon. És bármilyen meglepő, eddig soha nem ért ezek miatt kellemetlenség a teremben. De félek, hogy a mellbimbó miatt fog. Ennyi az egész. El akarom kerülni a zaklatást a kedvenc helyemen, ahol ráadásul komoly sérülést is beszedhetek, ha valaki edzés közben szemtelenkedik velem vagy a bámészkodásával kizökkent.

#29 Egy próbát megér, persze, köszi :)

#30 Sajnos igazad van valamilyen mértékben, attól is függ, hogy hol vagy épp, a terem nekem ilyen szempontból biztonságosabb terep, mint amit emberek megengednek pl az utcán. :( De sajnos bennem is okkal van ez a szorongás, egyszerűen el akarom kerülni ezt az érzést, így is sokszor bennem van az ideg, mikor egy engem bámuló ember mellett sétálok el, hogy vajon be fog-e szólni, oda fog-e nyomulni vagy lefotóz stb... Sajnos volt rá példa.

2021. aug. 20. 14:16
 33/41 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha nőként 100 kilókat emelgetsz a nyakaddal, akkor sokkal inkább azért bámulnak. :D


Mondjuk én nő vagyok, de azért megnézem a nőket is, szóval ebből a szempontból lehetnék férfi is, és az biztos, hogy emellett a mellbimbód fel sem tűnne. Az se jutna eszembe, hogy van, nem még az, hogy látszik-e.

2021. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
#31 Majd ha téged is zaklattak volna vagy megszóltak volna szexuális jelleggel tini korod óta, benned is lennének ilyen félelmek. De örülök, hogy téged nem ért ilyesmi. Sajnos az empátiádon is látszik
2021. aug. 20. 14:20
 35/41 A kérdező kommentje:
#33 Igen, az is benne van a pakliban. :) De ha marad, ami volt, akkor nem zavar. Amúgy is szoktam nézni néha a nőket, ellesni jó gyakorlatokat, de szerintem ezzel a fajta nézelődéssel semmi baj nincs. Tudod, van, aki addig bámul amíg fel nem veszi veled a szemkontaktust és akkor vigyorog, mint a tök. Na az már tényleg bosszantó, főleg gyakorlat közben.
2021. aug. 20. 14:24
 36/41 anonim ***** válasza:
91%
Igen, azt elhiszem, viszont ezt a fajta bámészkodást (látható, vagy láthatatlan mellbimbóval is) csak úgy tudod kiküszöbölni, ha egyedül edzel.
2021. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
19%
Nekem, mondjuk én fiú vagyok, de sokszor már majdnem átszúrja pólót hidegebb időben🤷‍♂️ tapasszam le mer' undorító?
2021. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
66%
Nárcisztikusokkal szemben nem kell empatikusnak lenni, épp eleget foglalkoztok magatokkal.
2021. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
62%

te, aki hajtogatja a nárcisztikus baromságát, nagyon nem vagy képben...

mitől is nárcisztikus egy olyan személy, akit zavar, hogy bámulják? Tudod, engem is zavar, és nagyon messze állok az önimádattól, hiszen az önbizalmam pont, hogy a béka segge alatt van, volt, és lesz is mindig. Szóval kussolj.

2021. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem tartom annak.
2021. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!