Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérné egyedül Pestre költözni?

Megérné egyedül Pestre költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben kaptam egy munkaajánlatot Budapestről. Nagyon jó, amit ajánlanak, neves cég, jó presztízzsel és fizetéssel..ráadásul Pesten is tanulok levelezőn.

Csakhogy ha elvállalnám, akkor ugye egyedül kellene felköltöznöm és ellátni a teendőim, ami persze kétszeres plusz teher a mostanihoz képest.

Megérné emiatt felköltözni egyedül? Van, aki hasonló cipőben jár(t)?



2021. aug. 23. 05:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%
Lenne jó fizud, lehetőségeid, de bizonytalan vagy, mert anyuci nem mosna rád? Ideje felnőni.
2021. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald be, ha más nem, egy év után hagyod. Tapasztalatnak jó, mit veszithetsz?
2021. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
meghát
2021. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat. Pontosabban olyan szempontból hogy ha munka még nincs mert ugye 200 km ről mégis mit mondjak ha munkára jelentkezek.? Szóval munkavállalás szempontjából érdemes lehet e egy két havi bérleményt kifizetni240 360 közötti nettó fizetés reményében.

Volt valaki aki így ment fel?

2022. febr. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!