Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek! Milyen egyedülálló...

Félek! Milyen egyedülálló barátok nélküli pasiként saját házba költözni??

Figyelt kérdés

35 leszek,ki kéne repülni a fészekből. Amitől félek,munka házimunka net tv és elmennek az évtizedek.

Voltak komoly kapcsolataim ,nagyon sok szép emlék maradt,de csúnya vége lett mind a kettőnek.

Feladtam a társkeresést.

Ahol lakom város ország 5 legnagyobb városa közül az egyik.+

Nagyszüleimnél pici falukban laktak sokat nyaraltam. Sok tini kori barátom volt, elmentem főiskolára alakult ott 3,5 éves kapcsolatom.( Nem diplomáztam le)

Fele barátom eltűnt(szerelem, család)kerestem őket de nem volt már olyan. Falukból elköltöztek a világ minden pontjára az ismerősök.

Szüleim támogatnak de félek ők se élnek örökké. Testvérem 200km-re családos.



#magány #barátság #Egyedűl élni
2021. jún. 26. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik megyében?
2021. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Jó neked. 40 évesen egy rohadt albérletet nem tudok kifizetni, pedig nagyon szeretnék egyedül lenni végre.

A szülői házban fogok megdögölni. :(

2021. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

"Amitől félek,munka házimunka net tv és elmennek az évtizedek."


Akkor ne ezt csináld.


az évtizedek ígyis meg úgyis eltelnek.

2021. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2es! De miért?? Nem dolgozol vagy drága városban élsz?
2021. jún. 26. 17:10
 5/18 A kérdező kommentje:
3as!! Akkor egyedül bojongjak a világban??? Komolyan full egyedűl mit csináljon az ember?
2021. jún. 26. 17:11
 6/18 A kérdező kommentje:
1es! Borsod a sorsom.
2021. jún. 26. 17:11
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

De nem kötelező egyedül lenni. Ha nem tudsz kapcsolatokat létesíteni, sport, hobbi, pszichológus, beszélgess akár neten is emberekkel, van ezer csoport facebookon is. Barátkozós is. Múltkor láttam, hogy még gombászoknak is van saját csoportja, szoktak szervezni maguknak túrákat stb. Vagy filmes, könyves, sporttal kapcsolatos, rajzos csoportok. Írtad, hogy nagyobb városban fogsz élni, ott eleve van egy csomó lehetőség programokat szervezni egyedül is, társaságban is.

Azzal töltheted az időd, amivel szeretnéd.

2021. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Átmész a szomszédhoz, bemutatkozol, te vagy az új szomszéd. Az utcában mindenkihez becsengetsz, jó napot, csókolom, most költöztem a 13 alá, ez és ez vagyok, ezt dolgozom, örülök, hogy itt lakhatok, kézfogás. Máris ismer egy egész utcányi ember. Elkezdenek áthívogatni, te mész. És máris van egy csomó ismerősöd, lesz közülük haver is nem egy.
2021. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Öreg néniknek azt is mondhatod, ha segítségre van szükség, tessen nyugodtan hívni. Hogy jó híredet költsék.
2021. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9es ötleted alapvetően 5*. 20-25 évvel ezelőtt működött is. Manapság annyi csúf rablás van,hogy ők is bizalmatlanok.
2021. jún. 26. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!