Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra is ciki lenne, ha...

Számotokra is ciki lenne, ha egy kiránduláson (pl. osztálykirándulás, munkahelyi kirándulás) veletek egynemű ismerőssel kell egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa annak idején osztálykiránduláson, hogy franciaágyas szobába helyeztek minket, persze egyneműeket. A mellett, hogy "idegeneket" még csak nem is praktikus egymás mellé fektetni franciaágyba (esetlegesen eltérő alvási szokások miatt), ha még egynemű is az illető, az egyenesen ciki (még ha tudjuk, hogy egyikünk sem homokos, de akkor is). Munkahelyi kirándulásoknál is hallottam ilyenről, hogy olyan szálláson töltenek el egy éjszakát, hogy franciaágyas szobába teszik az embereket. Ti mit gondoltok erről, ti is visszataszító dolognak találjátok, ha egy másik nővel/férfival kell egy ágyban aludnotok?

2021. aug. 24. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemen nem egyszer keveredtem ilyen szituációba.

Több napos vidéki munka, és mikor feljutottunk a szobába,akkor szembesültünk vele, hogy nászágyas, és nem széthúzható. És pótágy sincs.

Természetesen mind a ketten lementünk a recepcióra, odahívtuk még a velünk lévő főnököt is, hogy "neb**a már meg a hálaisten".

Az esetek úgy 90%-ában kedvezően oldódott meg a helyzet, a maradék 10-ben pedig közöltem, hogy akkor én most a céges kocsival haza, ami túlóra, és majd másnap, harmadnap, stb. amikor a csapatot haza kell hozni, visszamegyek értük.

2021. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Hotelnek nevezett intezmenyben NEM letezik, hogy egy darab franciagy van. Akkor az valami koceraj. A ket agy szettolhato, ismetlem.
2021. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolásként lehet zavart volna, de manapság már egyáltalán nem. Rendszeresen szoktam barátokkal egy ágyban aludni, nemtől függetlenül. De ha úgy alakul, akkor azon se hisztizek, ha hozzám kevésbé közel álló személlyel kell néhány éjszakára megosztani az ágyat. Eddig a rekordunk 4 ember egy franciaágyon. Mondjuk ebből ketten alapból összebújva aludtunk, szóval még annyira se volt gáz a közelség.


Az azonos neműekre szóló megjegyzésedet pedig nem értem. Pont azt kellene kevésbé kínosnak érezned heteróként, hisz ott legalább biztosan nincs szexuális feszültség a felek között. Biztosra veszem, hogy a nők 99%-a is inkább egy másik nőt választana egy random férfi helyett. Ez a viszolygás egy másik férfi közelségétől nekem eléggé azt a hatását kelti, hogy bizonytalan vagy a saját szexualitásodban vagy valamilyen nemiséggel/szexualitással kapcsolatos gátlásaid vannak.

2021. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem maszik ram, barkivel egyutt alszok
2021. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Egy légtérben nem vagyok hajlandó idegennel aludni, nemhogy egy ágyban.
2021. aug. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Gólyatáborban egy random fiú mellett kellett aludnom egy franciaágyban. Máig nem tudom a nevét.

Azon kívül, hogy hajnalban 4kor beestünk az ágyba, és egyszer majdnem meg akart fulladni a köhögéstől nem történt semmi. 🤷‍♀️

Mondjuk egy lánynak jobban örültem volna. Simán elvagyok egy szobában bárkivel, ha nem horkol. Az idegesít.

2021. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi ciki ebben, te kis nyomi?
2021. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam már így, nem tartottam cikinek. Nyilván jobban örülök, ha egyedül alhatok, de ha nincs más megoldás, miért lenne cikibb ugyanolyan neművel? Annak ciki, aki homofób.
2021. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem örülnék, mert kényelmesebb egyedül, de még mindig jobb, mint egy “ismeretlen” ellenkező neművel.
2022. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!