Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy amiota...

Miert van az, hogy amiota szerelmes lettem, eszrevett mindenki? Elotte lathatatlan voltam 21/L

Figyelt kérdés

Munkaba is azota mondjak nekem hogy milyen jó nő vagyok meg olyanokat mondanak hogy ki az akinek en nem tetszek, mióta szerelmes vagyok.

Elotte nem is ereztem semmi ilyet hogy én tetszenék valakinek.

De nem vettem eszre hogy kulsoleg megvaltoztam, belsoleg inkabb. De az meg nincs kihatassal a kulsore. Sőt, nagyon szomoru a tekintetem mert nem viszonzott szerelem es megis annyira erzem hogy nagyon nagyon sokan ezsrevettek azota elotte kb lathatatlan voltam csak ez a fiu latott...


2021. aug. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kivirultál

észre lehet venni mikor egy nő boldog

és ez vonzó

2021. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg sokan mondjak azt is elvagyok varazsolva
2021. aug. 26. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is éreztem már. Valószínűleg a kisugárzásom teljesen más ilyenkor, amit nagyon vonzónak találnak.
2021. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát amikor hirtelen boldog leszel, az tetszik...
2021. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!