Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szülők mennyire mutatnak...

A szülők mennyire mutatnak képet a gyerekről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel látok egy lányt, akivel szemezgetek, utána rákeresek facebookon, és azt látom hogy az oldalán a szülei posztjai szerepelnek, amiken meg van jelölve. Ezeken a képeken pedig látszik hogy vagy igénytelenek vagy pedig hátrányosabb helyzetűek, de hátrányos helyzetűként is lehetne igényes az ember.... Ha a szülők igénytelenek , piszkos házban élnek, ápolatlanok, a lányban mennyire bukkanhatnak fel ezek a negatív tulajdonságok? A nézd meg az anyját , vedd el a lányát mondás mennyire igaz? Mondjuk a lányon nem látszik ,hogy ápolatlan lenne, de hát a látszat nem minden.. Az én családom az meg szinte túlságosan maximalista, mi úgy lettünk nevelve mint a katonák, tisztaság, rend, ápoltság, helyes tartás, ápolt fogak, szigorúan jó tanulmányok, rendezett haj, tiszta ruhák, ilyenné neveltek így nem tudom tolerálni az igénytelenséget kicsit sem, nehezen tudom elképzelni hogy abban a házban tartózkodjak... Mennyi esély van arra, hogy ő a szülei teljes ellentéte legyen? Vagy ez felejtős?
2021. aug. 27. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a nevelésed hagy kívánnivalót maga után, ha pusztán emiatt lemondasz egy ember barátságáról.
2021. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ki beszélt itt barátságról
2021. aug. 27. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a barátság helyére illeszd be a kívánt főnevet. Ha nincs képzelőerőd, akkor sajnálom:


Hát a nevelésed hagy kívánnivalót maga után, ha pusztán emiatt lemondasz egy ember .........ről/ról.

2021. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK
2021. aug. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!