Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Udvardi Péterről...

Mit gondoltok Udvardi Péterről, a Füzitői gyerekről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ln0IS8ZeEw4

https://www.youtube.com/watch?v=A3P6pNHhUsc

Róla. Szerintetek az mennyire egészséges, ha ennyi idősen ilyeneket csinál? Ez nem valami mentális problémára utal, hogy mondjuk komolyabbnak akar tűnni vagy akármi?


2020. szept. 11. 18:48
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Nem gyengén bolond ez a gyerek
2020. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismertem - nekem tetszik. Persze, sokan kikezdik majd, mert az emberek nem szeretik aki nem simul a papírok átlagaihoz.
2020. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem árt senkinek, hanem azonnali ügyintézésbe kezd:)
2020. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Szerelmes vagyok belé, csak túl fiatal.


26N

2020. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem akárki akármit mond, szerintem ez nem normális.
2020. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Feltehetőleg az autizmus vagy valamilyen spektrumzavar befigyel nála. Ilyen emberek mindig is voltak és mindig is lesznek. (Iskolában is valószínűleg stréber és okoskodó.) A közvetlen környezetedben lehet idegesítő lehet egy ilyen ember, de ártani nem árt senkinek és legalább csinál valami hasznosat nem a Fortnite és a Tiktok nyomkodása jelenti számára a minőségi időtöltést.



Most a minap olvastam, hogy mindenki vele van elkeveredve mert Dancsó kifigurázta. Ami szerintem annyira nem volt durva, hogy ekkora hangot kelljen neki adni.


Egyébként ez kb pont akkora hírérték, mint pár hónapja vagy éve az oposszumot MEGGYILKOLÓ kislány vagy kisfiú esete akit máglyán akartak elégetni a nagy megmondóemberek. Most is kb ez van, hogy mindenki beállt a kisgyerek mögé, mert a csúnya Dancsó kigúnyolta, de arra kíváncsi lennék, hogy a való életben ezek az emberek hányszor tettek hasonlót akár most vagy akár fiatalabb korukban egy hasonló személyiségű emberrel.

2020. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Bármennyire is elleneztem Dancsónak azt az ominózus videóját, azt el kell ismerni, hogy ebben a gyerekben igenis volt alapanyag ahhoz, hogy így kifigurázzák. Ez persze nem jelenti azt, hogy meg is érdemelte, hisz ahogy már sokan leírták előttem: ártani nem ártott senkinek, sőt jótékony dolgokat visz véghez, ami dicséretes.

De akkor is, könyörgöm, egy 14 éves gyereknek nem ez a dolga.

14 éves kiskamaszként menjen futkározni, focizni, játszani a barátaival, mert ez kell egy egészséges gyerekkorhoz. Vagy úgy szimplán a gyerekkorhoz. Nem pedig az, hogy fontoskodva próbálunk felnőttet játszani, és a felnőttek gondjait a vállunkra vesszük.

Nem akarok megmondóembereskedni, de ha ezt így folytatja, nagyon keserű jövő elé nézhet. Vagy későn fog kitörni belőle a lázadó tinédzser, aki élvezni szeretné az életet (és akkor úgy végzi majd, mint a most 33 éves Dancsó, aki 16-nak próbálja előadni magát), vagy pedig megmarad ebben a merev, kimért, fontoskodó, koravén stílusánál, viszont akkor olyan szinten magányos marad egész életében, mint a fene.


Szóval bár aranyosnak tűnhet ez a felnőttes viselkedés egy 14 évestől, de valójában egyáltalán nem tartom egészségesnek. Ahogy azt sem, hogy a média meg a Dancsó-ellenesek igyekeznek adni alá a lovat, és hangoztatni, hogy a kis Petike mennyire jó úton jár, és, hogy több ilyen gondolkodású gyereknek kellene lennie.

Nem.

Ez nem egy jó, egészséges út, hanem már abszolút a ló túloldala, mikor a gyerek már elfelejt gyereknek lenni.

2020. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, tényleg nem nehéz kifigurázni. Szerintem ezt Dancsó sem gondolta át.:D
2020. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Ő akar lenni a magyar Sheldon 🤣 tuti valami nem ok nála. A suliban tuti kicikizik, az ilyen gyereknek a szoc.élete nulla. Viszont jogi pályán sokra viheti, de barátai nem nagyon lesznek.
2020. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Nekem túl régi módi. Gyerekként szerintem legyen gyerek, sok olyan ember volt akinek nem adatott meg a gyerekkor, azt felnőtt kisfiúk lettek (Michael Jackson).

Szerintem nem elítélendő.

2020. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!